امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبهکار جذاب، با قرارداد سی‌هزار دلاری مدلینگ
شاید جرمی میک، هیچ‌وقت تصور نمی‌کرد که با منتشر شدن تصویرش در اداره‌ی پلیس در طول یک شب به شهرت یک سلبریتی برسد و از آژانس‌های مدلینگ پیشنهاد همکاری دریافت کند، یا حتی به هفته‌ی مد راه پیدا کند. اما این تصویر، زندگی جرمی میک را متحول کرد و مسیر جدیدی را برایش باز کرد. درباره‌ی جرمی میک که به خلافکار جذاب شهرت دارد، در بنیتا بخوانید.
[عکس: Jeremy-Meeks.jpg]
جرمی میک، خلافکار ۳۲ ساله، پس از دستگیری، بعد از اینکه تصویر ماگ‌شات او ( تصویری که پلیس پس از دستگیری از خلافکاران از آن‌ها می‌گیرد) در صفحه‌ی فیس‌بوک دپارتمان پلیس منتشر شد، توجه همه را جلب کرد و یک شبه به شهرت رسید؛ زیرا جرمی میک چهره‌ای زیبا داشت و مردم او را به مدل‌ها تشبیه می‌کردند.
جرمی میکِ سی ساله به دلیل حمل غیرقانونی اسلحه و فعالیت‌های گانگستری دستگیر شد. عکس ماگ شات او در سراسر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شد و همه از خلافکار بودن چنین چهره‌ای تعجب می‌کردند. جرمی میک به دلیل جرائمی که به آن‌ها اشاره کردیم، به ۲ سال حبس در زندان فدرال محکوم شد. پس از آن یک قرارداد سی هزار دلاری برای مدلینگ به او پیشنهاد شد، اما تا زمان به پایان رسیدن دوران محکومیتش نمی‌توانست این قرارداد را قبول کند. اما در هر حال مسیر جدیدی در زندگی جرمی میک باز شده بود.
[عکس: jeremy-meeks-instagram.jpg]
جرمی میک متاهل و دارای فرزند است. خانواده‌اش می‌گویند پس از سال‌ها که در داخل و خارج از زندان به سر می‌برده، در شش سال اخیر تلاش می‌کرده زندگی آرامی داشته باشد. اکنون پس از دو سال نزد خانواده‌اش بازگشته و با پذیرفتن قرارداد مدلینگ شروع به کار در پروژه‌های مد کرده است. این مدل ۳۲ ساله به حدی در ماگ‌شات جذاب به نظر می‌رسید که میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا این چهره را تحسین می‌کردند و آژانس‌های استعدادیابی از جمله white cross managment، در حالی‌که او پشت میله‌های زندان به سر می‌برد چهره‌ی او را ارزیابی کرده و امتیاز دادند. چشمان آبی، پوست تیره و گونه های برجسته از او یک مدل می‌ساختند.
[عکس: 01-hot-felon-instagram.w1024.jpg]
پس از آزادی، جرمی میک عکسی از خود و مدیر برنامه‌هایش جیم جوردن، که همان مدیر White cross managment است را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می‌داد در حال کار کردن بر روی یک پروژه‌ی مدلینگ هستند. او در مورد این عکس نوشته بود: «می‌خواهم از خانواده‌ام و همه‌ی کسانی که من را حمایت کردند و برای من دعا کردند به خاطر محبتشان تشکر کنم. من از آن‌چه برایم پیش آمده شکرگزار هستم و آماده‌ی شروع این مسیر هستم». او همچنین عکس‌هایی با برادرش در صفحه اینستاگرامش دارد که نشان می‌دهد او تنها کسی در خانواده‌شان نیست که چهره‌ی زیبایی دارد. شاید برادرش هم بعدها پیشنهادی از آژانس‌های مدلینگ دریافت کند.
زمانی‌که جرمی در زندان بود طرفداران صفحه اینستاگرامش روز به روز بیشتر می‌شدند. برادرش در مصاحبه‌ای به CNN گفت: «جرمی با وجود گذشته‌ای که داشت از خلاف کنار کشیده بود و تلاش می‌کرد تمرکزش را روی خانواده‌اش بگذارد.»
برخی از منتقدین در رابطه با جرمی میک گفتند: «زنانی که فکر می‌کنند جرمی میک چهره زیبایی دارد، از خلافکاران و جرم حمایت می‌کنند و اگر تا این حد نادان هستند که این موضوع را متوجه نشوند پس لیاقت چنین فردی را دارند.» اما طرفداران او این‌گونه فکر نمی‌کنند. یکی از کاربران زیر عکس او نوشته بود: «خلافکار یا غیر خلافکار، او جذاب است. کسی کاری که او انجام داده تایید نمی‌کند فقط عقیده دارند جرمی میک آن‌قدر زیبا و جذاب است که یک ماگ‌شات را به یک فوتوشوت تبدیل کند.»
کاترین انگیر، مادر جرمی میک، عکس‌هایی از پسرش که در زندان به سر می‌برد در کنار همسر و فرزندانش منتشر کرد و او را به عنوان یک همسر و پدر خوب توصیف کرده بود. او ادعا می‌کرد جرمی در حال رفتن به محل کارش بوده که دستگیر شده. به گفته‌ی مادرش او در هیچ گروه گانگستری فعالیت ندارد و تنها خالکوبی‌های قدیمی‌اش پلیس را به اشتباه انداخته است.
جرمی میک اولین کت‌واک خود را با نمایش زنده‌ی لباس فیلیپ پلین در هفته‌ی مد نیویورک آغاز کرد و در صفحه اینستاگرامش از فیلیپ پلین برای اعتمادی که به او کرده تشکر کرد. «از فیلیپ پلین تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد. دیشب، شب فوق العاده‌ای بود.» در ادامه، تصاویر او در هفته‌ی مد نیویورک را می‌بینید.
[عکس: 021417-lifestyle-prison-bae-jeremy-meeks.jpg][عکس: photos.medleyphoto.13207728.jpg]منابع: independent, syracuse, CNN
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
اينم مجبوره نون صورتشو بخوره.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
من که جذابيت و زيبايى اى توى صورتش نمى بينم.شايد به چشم خارجيا قشنگ و جذابه.البته اونا از بس خوشگل نديدن اين ميشه خوشگلشون ديگه. قيافش در هر صورت خيلى يخه.azsx
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
بدی نیست قیافش.Undecided
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط: