امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجلي عظمت ذات سبحان .
تجلي عظمت ذات سبحان .

خداوند ميفرمايند:

ای فرزند آدم تو را در شکم مادرت قرار دادم و صورتت را پوشاندم تا اینکه از رحم متنفر نگردي

صورتت را به سمت پشت مادرت قرار دادم تا بوي غذا و معده تو را نيازارد!
برایت متکا در سمت راست و چپ قرار دادم که در راست کبد و در سمت چپ طحال ميباشد تا بيارامي.

بر تو در شکم مادر نشست و برخواست را آموزش دادم.

آیا کسی غیر از من را تواناي چنین کاری هست؟؟

وقتی مدت حمل به پایان رسيد و مراحل آفرينشت تکمیل گرديد.

بر فرشته مامور بر ارحام امر کردم که تو را از رحم خارج و با نرمش بالهایش به دنيا وارد کند.

دندانی که چیزی را ريز کند نداشتي!!

دستی که بگيرد و قبض کند نداشتي!!

قدم و گامي برای سعی و رفتن نداشتي!!

از دو رگ نازک(پستانها)در سينه مادرت طعامي بصورت شيرخالص که در زمستان گرم و در تابستان سرد باشد برايت غذا قرار دادم
مهر و محبتت بر قلب پدر و مادرت قرار دادم تا تو را سير نميکردند خود سير نميشدند.

و تا تو را نمي آسودند خود استراحت نمیکردند!

اما وقتی پشتت قوت گرفت و بازوان ت پرتوان شد به مبارزه من قیام نمودی در خلوت نافرمانی من کردی و از من حيا ننمودي!!!

اما باز هم و با همين صورت: اگر بخواني مرا اجابتت کنم.

و اگر از من بخواهی و سؤالم کنی بدهمت و برآورده کنم!!!

اگر بسويم بازآیی ميپذيرمت!!!

شگفتا از تو اي فرزند آدم هنگامیکه متولد شدي در گوشت اذان گفتند بدون نماز؛ و هنگام مرگت نماز بر تو اقامه شد بدون اذان !!!

شگفتا بر تو اي فرزندآدم هنگام تولد ندانستي چه کسی تو را از شکم مادر خارج گردانيد و هنگام مرگ ندانستی چه کسی تو را بر قبر وارد نمود!

شگفتا اي ابن آدم هنگام تولد غسل و نظافت شدی و هنگام مرگ نيز غسلت دادند و نظافتت کردند!

شگفتا از تو اي فرزندآدم هنگام تولد بر شادي و مسرت اطرافيانت آگاه نبودی و هنگام مرگ برسوگ و شیون و گریه واندوهشان!

عجبا از تو اي فرزندآدم در شکم مادر در مکان تنگ و تاریک بودی و بعد از مرگ دوباره در مکان تنگ و تاریک قرار ميگيري

عجبا اي فرزندآدم وقت تولد با پارچه پیچانده شدی تا به پوشانندت و وقت مرگ باز با پارچه می پيچانندت تا پوشانده شوی

شگفتا بر تو اي فرزندآدم وقتی متولد ميگردي و بزرگ میشوی ازمدارکت و مهارتهايت مردم جویا ميشوند و وقتي بمیری ملائکه از کردار و اعمال صالحت خواهند پرسيد

پس برای آخرتت چه مهيا و آماده کرده اي!!!

بجاست که از صمیم قلب بگوئیم:

اشهدان لااله الاالله و اشهد ان محمدا رسول الله

مطمئن هستم امکان ندارد کسی این پیام رابخواند و
به دیگران نفرستد.حاج مهدی سلحشور چند شب قبل تو حرم حضرت معصومه میگفت:...دیدی تا یه جوک باحال میبینی درجا کپی میکنی وبعدش پخش میکنی !!!حالاببینم سوره ای ازقرآن که معادل یک سوم قرآن هست راچکارش میکنی.. فکرش رابکن..روزقیامت باخودت میگی کاش بیشتر میفرستادم..!سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين حضرت محمد(ص) فرمودند هر کسی این دعا را بین مردم پخش کند گرفتاریهایش حل شود.ولى شيطان به مردم اجازه ى پخش نمیدهد.
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
4 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
avapars (۲۹-۰۹-۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، صنم بانو (۲۸-۰۹-۹۶, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۸-۰۹-۹۶, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۹-۹۶, ۰۲:۱۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان