امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترس بسیار عجیب یک زن 21 ساله +عکس
زن 21ساله ای که به مدت 16 سال فقط غذاهای فست فود و پرکالری مصرف می کند با وجود رژیم غذایی چیزبرگر، پیتزا، اسنک و چیپس، تنها 62 کیلو وزن دارد.

[عکس: 0fn9352p27r00b1h01t.jpg]

به گزارش نیک صالحی فی کمپبل اهل استومارکت همیشه برای وعده های غذایی فست فود می خورد و هرگز سبزیجات یا حتی یک تکه میوه نیز مصرف نمی کند.
خانم کمپبل که به عنوان پرستار بیمار کار می کند از همان کودکی بسیار بد غذا بود و تا سن 15 سالگی چیزی به جز چیپس نمی خورد. او می گوید:"حتی تصور خوردن سبزیجات یا هرگونه میوه به صورت فیزیکی حالت تهوع به من دست می دهد. حتی از نزدیک کردن آنها به جلو دهانم می ترسم."

[عکس: zcaw87tdr0lo4nb3u6m.jpg]

اکنون رژیم غذایی خانم کمپبل به طور کلی شامل نان تست برای صبحانه، یک پیتزا بزرگ برای ناهار و چیزبرگر برای شام است. او سیب زمینی را تنها به شرط آنکه به صورت چیپس سرو شود می خورد. به گزارش نیک صالحی او میوه ها را تنها اگر به صورت یک نوشیدنی گازدار باشد تحمل می کند و حتی بوی هر سبزیجات دیگری کافی است تا حال او را بد کند.
او درباره این حالتش می گوید:"اگر مادرم برای شام کباب برشته به همراه سبزیجات درست کند، من مجبورم به اتاق دیگری بروم تا بویی از سبزیجات به مشامم نرسد. اغلب تمام پنجره های منزل را باز می کنم تا کاملا بوی سبزیجات از بین برود."

[عکس: aqvgls6jh9r4iehe65u.jpg]

"برای خانواده ام تبدیل به آرزو شده که من بنشینم و با آنها غذا بخورم ولی نمی توانم." خانم کمپبل از همان کودکی دچار بدغذایی بود و در سن 12 سالگی دلیل مشکلاتش کشف شد، پزشکان تشخیص دادند که وی دچار نوعی اختلال گوارشی به نام gastroesophageal reflux است.
اگرچه پزشکان توانستند مشکل پزشکی او را درمان کنند ولی ترس از غذا در او باقی مانده است
In my heart, an ice flower has sprouted
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، ~mahdis~ ، MeNa ، مرداب
اینطوریام نیست...یه دفعه ای بروز میکنه
یه روز شب میخوابه صبح بلند میشه میبینه شده 160 کیلوasnaasna
حالا ببین azsx
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: MeNa ، مرداب
به بــــــــــه چه رژیم خوش مزه ای دلم خواست xcvl
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط: MeNa
خدا نسیب نکنه
میگذرم از همه گذشته ها و گذشتنی ها و همه کسانی که راحت ام گذشتند...
پاسخ
سپاس شده توسط: MeNa
افـــــــــــــرین من با ترس از کنار چیپس رد میشیمasna
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ
بـﮧ هــَـــوآی تـُـو
پاسخ
سپاس شده توسط:
بالا رفتن کلسترول ربطی به چاقی یا لاغری نداره که !!xcvlxcvlxcvl
همانند مردابی شده‌ام که رویای پیوستن به دریا را دارد
اما خورشید را بالای سر خود می‌بیند
و از کابوس بیابان رهایی نمی‌یابد

پاسخ