امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست شخصیت شناسی؛ چه کسی گلدان را شکست؟
#1
برترین‌ها: این تست شخصیت شناسی یک آزمون عالی برای قضاوت شما است که به شما کمک می کند ویژگی های شخصیتی پنهان، طبیعت و ویژگی های رفتاری خود را کشف کنید. در این بخش ما یک تست شخصیت شناسی تصویری داریم که در آن از شما می خواهیم مقصری را که گلدان را شکسته، انتخاب کنید. برای انتخاب مقصر بر اساس غریزه، ادراک و قضاوت خود اقدام کنید.[عکس: %D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB...%DB%8C.jpg]
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
کودک A

اگر کودک A را انتخاب کردید، مراقب همه اطرافیان خود بوده و فردی مسئولیت پذیر، قابل اعتماد و جزئیات گرا هستید. شما پس از فکر کردن دقیق به همه چیز تصمیمات خود را می گیرید. در هیچ کاری عجله نخواهید کرد؛ بسیار مراقب جزئیات هستید و به زبان بدن و رفتار همه توجه می کنید.
شما فردی سیستماتیک، تحلیل گر هستید که حواس تان به جزئیات است. احتمالا فردی آینده نگر و قاطع هستید که بر اساس احساسات تصمیم نگیرید. اصولا به دنبال معنا و اهمیت در زندگی بوده و فردی رویاپرداز، ناسازگار و مشکل گشا هستید.

[عکس: %D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%88%D8%B4.jpg]


کودک B

اگر کودک B را به عنوان مقصر شکستن گلدان انتخاب کردید، در درک افراد و درک آنها در زمان‌های غم و غصه هایشان خوب هستید. شما نمی توانید بلافاصله در مورد افراد قضاوت کرده یا نظرات خود را ابراز کنید و ابتدا سعی خواهید کرد آنها را بشناسید.
در واقع می توان گفت شما فردی بسیار وظیفه شناس هستید و درک می کنید که مردم کامل نیستند و اشتباهات ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. برای یکپارچگی و وحدت در روابط ارزش قائلید.
از ارتباطاتی لذت می برید که بیان و پذیرش را تشویق می کنند و ممکن است یکی از آن دسته از افراد بسیار مفیدی باشید که بیش از سایر جنبه های زندگی به روابط اهمیت می دهند. احتمالاً بر اساس احساسات تصمیم می گیرید و برای همین می خواهید مورد درک و قدردانی باشید.

[عکس: %D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB...%DB%8C.jpg]


کودک C

اگر کودک C را انتخاب کردید، تمایل دارید که یک اعتماد به نفس استثنایی و مهارت های رهبری داشته باشید. شما قادر به تشخیص مشکلات و مناسب ترین راه حل ها هستید. ممکن است در تغییر موقعیت ها و فرصت ها برای تغییر وضعیت به نفع خود مهارت لازم را داشته باشید.
شما عاشق زندگی در زمان حال هستید و از هر لحظه نهایت لذت را می برید. عاشق خودانگیختگی در کار خود و عاشق خلق ایده های جدید هستید. یک خط مستقل قوی دارید و ممکن است بسیار جاه طلب باشید.
ممکن است دوست داشته باشید در مرکز توجه باشید و به شدت رقابتی باشید و یاد گرفته باشید که احساسات خود را به خوبی کنترل کنید.
[عکس: %D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8...%DB%8C.jpg]


کودک D

اگر کودک D را انتخاب کردید، ممکن است به راحتی به دیگران اعتماد کنید و کمی حساس و احساساتی باشید. دوست دارید مورد درک و قدردانی قرار گرفته و همیشه سعی میکنید فرد بهتری باشید.
شما راحت صحبت می کنید و شنونده خوبی هستید با این حال، اگر احساس کنید بیش از حد تحت کنترل احساسات خود هستید، ناراحت می شوید. دوست دارید روی خودتان و اهدافتان کار کنید تا به موفقیت برسید.
عاشق یادگیری چیزها و مفاهیم جدید هستید و در حین کار نیز از اخلاق عالی پیروی می کنید. حتی در زندگی بزرگسالی نیز، ممکن است خود را در جستجوی کشف خود بیابید. گاهی ممکن است به دنبال تایید ار طرف دیگران باشید تا احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید و برای حرکت رو به جلو نیاز دارید که منحصر به فرد بودن و توانایی های خود را یادآوری کنید.

[عکس: %D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB...%DB%8C.jpg]
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
#3
من c  رو انتخاب کردم Shy
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تست شخصیت‌شناسی و روانشناسی با امتیاز صنم بانو 2 584 ۱۲-۰۸-۱، ۰۷:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  بررسی انواع دلبستگی در کودکان و تاثیرات آن بر شخصیت کودکان در بزرگسالی صنم بانو 3 310 ۰۴-۱۲-۹۹، ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  ویژگی‌های شخصیت سالم صنم بانو 4 240 ۱۶-۱۰-۹۹، ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: دختربهار

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
صنم بانو (۳۰-۰۲-۲, ۰۹:۳۸ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان