امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست هوش جالب براى افراد باهوش
جالب بود ولی جاباش کوجاست؟xcvk

در میان مردم چشمت نگاهی دیده ام
بی گناهی را در آغوش گناهی دیده ام

رمان"بی گناهی در آغوش گناه"

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=126640
پاسخ
سپاس شده توسط:
اونایی که بلدن جواباشون رو بگن....
اما یه سئوال دیگه:
اين سوال رو فقط ذهنی حل کنید. از قلم و کاغذ و ماشین حساب استفاده نکنید. سوال : عدد ۱۰۰۰ رو فرض کنید. ۴۰ رو به اون اضافه کنید. حاصل رو با یک ۱۰۰۰ دیگر جمع کنید. عدد ۳۰ رو به جواب اضافه کنید. با یک هزار دیگر جمع کنید. حالا ۲۰ تا دیگر به حاصل جمع، اضافه کنید. با ۱۰۰۰ تای دیگر جمع کنید و نهایتاً ۱۰ تا دیگر به حاصل اضافه کنید. حاصل جمع بالا چنده؟
۹۷ درصد پسرای خوشتیپ ، مخاطب خاص ندارن...
میدونین چرا؟؟؟؟
چون هرکی میبینشون باخودش میگه طرف ۱۰۰ تا مخاطب داره واس خودش ، ما رو میخواد چیکار
برای همینه که ما تنهاییم!
پاسخ
سپاس شده توسط:
ظاهرا نویسنده تاپیک یادش رفته جوابشو بگه در نتیجه من اونایی که میدونم رو میگم.

۱) یک فروند هواپیما در مرز آمریکا و کانادا سقوط می‌کند. بازماندگان از سقوط را در کجا دفن می‌کنند؟ کانادا – آمریکا – هیچ‌کدام
-هیچ کدام.چون بازماندگان زنده هستن و نیازی به دفن کردن ندارن.

۲) یک خروس در بام خانه‌ای که شیب دوطرفه دارد، تخم می‌گذارد. این تخم از کدام طرف می‌افتد؟ شمال – جنوب – هیچ‌کدام
-هیچ کدام.چون خروس که تخم نمی زاره.

۳) خانمی‌عاشق رنگ قرمز است و تمام وسایل‌ او به رنگ قرمز است. او در آپارتمانی یک طبقه که قرمزرنگ است، زندگی می‌کند. صندلی و میز او قرمزرنگ است.تمام دیوارها و سقف آپارتمان قرمزرنگ هستند. کفپوش آپارتمان و فرش‌ها نیز قرمزرنگ هستند.تلویزیون هم قرمز رنگ است. سریع پاسخ دهید که پله‌های آپارتمان چه رنگی هستند؟ قرمز – آبی – هیچ‌کدام
ج:باز هم هیچ کدام.چون خونه یک طبقه نیازی به پله نداره.

۴) پدر و پسری را که در حادثه رانندگی مجروح شده بودند، به بیمارستان می‌برند. پدر در راه بیمارستان فوت می‌کند ولی پسر را به اتاق عمل می‌برند. پس از مدتی دکتر می‌گوید من نمی‌توانم این شخص را عمل کنم، به علت اینکه او پسر من است. آیا به نظر شما این داستان می‌تواند صحت داشته باشد؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-بله.چون اون جراح میتونه مادرش باشه.

۵ ) اگر چهار تخم‌مرغ، آرد، وانیل، شکر، نمک و بیکینگ پودر را با همدیگر مخلوط کنید، آیا کیک خواهید داشت؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-خیر.چون باید پخته بشن.

۶) آیا می‌توانید از منزلتان بالاتر پرش کنید؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-بله.چون خونه که نمی پره.

۷) یک کیلوگرم آهن چند گرم سنگین‌تر از یک کیلو گرم پنبه است؟ ۱گرم – ۱۰۰گرم – هیچ‌کدام
-هیچ کدام.چون هر دو هم وزن هستن.

۸ ) مردی به طرف یک پلیس که در حال جریمه کردن اتومبیل بود، می‌رود و التماس می‌کند که پلیس جریمه نکند ولی آقای پلیس قبول نمی‌کند. به پلیس نه یک بار بلکه هشت بار بد دهنی می‌کند. جواب دهید که این مرد چند بار جریمه خواهد شد؟ ۱ بار – ۸ بار – هیچ‌کدام
-یک بار.چون ماشین رو جریمه می کنه و ربطی به بد دهنی نداره.

۹ ) اگر تمام رنگ‌ها را با هم مخلوط کنید، آیا رنگین کمان خواهیم داشت؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-خیر.رنگ سیاه یا قهوه ای خیلی تیره خواهیم داشت.

۱۰) گرگی به بالای کوه می‌رود تا غرش شبانه‌اش را آغاز کند.چه مدت طول می‌کشد تا به بالای کوه برسد؟ دو‌شب – پنج‌شب – هیچ‌کدام
-هیچ کدام.چون گرگ ها معمولا تو کوه زندگی میکنن.

۱۱) اگر به‌طور اتفاقی وارد کودکستان دوران کودکی‌تان شوید، آیا قادر به خواندن نوشتن و انجام جدول ضرب خواهید بود؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-بله.چون فقط دارم از اون جا دیدن میکنم.و قبلا این ها رو یاد گرفتم.

۱۲) آیا امکان دارد یک نفر سریع‌تر از رودخانه می‌سی‌سی‌پی شنا کند؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-بله.چون رودخونه که شنا نمیکنه.

۱۳) آقای بیل اسمیت و خانم ژانت اسمیت از هم طلاق می‌گیرند. پس از مدتی خانم ژانت اسم اولیه خود را پس می‌گیرد.با این حال، پس از پنج سال با اینکه هنوز از آقای بیل اسمیت طلاق گرفته است، دوباره خانم ژانت اسمیت می‌شود. آیا این قضیه امکان‌پذیر است؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-بله.خانوم ژانت دوباره با کسی ازدواج میکنه که فامیلیش اسمیت هستش.

۱۴) آقای جیم کوک مشکوک به قتل است ولی وقتی که پلیس از او سوال می‌کند که در موقع قتل کجا بوده است، آقای جیم می‌گوید در خانه مشغول تماشای سریال مورد علاقه‌ام بوده‌ام. حتی جزئیات سریال را برای پلیس شرح می‌دهد. آیا این موضوع ثابت می‌کندکه آقای جیم بی‌گناه است؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-خیر.چون میتونه قبلا دیده باشه و یا حتی سی دی باشه.

۱۵) یک شترمرغ تصمیم می‌گیرد که به وطنش بازگردد.چه موقع برای پرواز او به جنوب مناسب است؟ بهار – پاییز – هیچ‌کدام
-هیچ کدام.چون شترمرغ پرواز نمی کنه.

۱۶) جمله بعدی صحت دارد.جمله قبلی غلط است.آیا این قضیه منطقی است؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-هیچ کدام.چون جملات متضادند.

۱۷) آیا امکان دارد که یک اختراع قدیمی‌قادر باشد که پشت دیوار را به ما نشان دهد؟ آری – خیر – هیچ‌کدام
-بله.پنجره.

۱۸) اگر بخواهید یک نامه به دوست‌تان بنویسید، ترجیح می‌دهید با شکم پر یا با شکم خالی بنویسید؟ پر – خالی – هیچ‌کدام
-هیچ کدام.چون نامه رو با کاغذ و قلم مینویسن نه با شکم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۶-۹۳، ۱۱:۵۲ ق.ظ)I_Mohammad_I نوشته: اونایی که بلدن جواباشون رو بگن....
اما یه سئوال دیگه:
اين سوال رو فقط ذهنی حل کنید. از قلم و کاغذ و ماشین حساب استفاده نکنید. سوال : عدد ۱۰۰۰ رو فرض کنید. ۴۰ رو به اون اضافه کنید. حاصل رو با یک ۱۰۰۰ دیگر جمع کنید. عدد ۳۰ رو به جواب اضافه کنید. با یک هزار دیگر جمع کنید. حالا ۲۰ تا دیگر به حاصل جمع، اضافه کنید. با ۱۰۰۰ تای دیگر جمع کنید و نهایتاً ۱۰ تا دیگر به حاصل اضافه کنید. حاصل جمع بالا چنده؟
4100.خودم حل کردم.ماشین حسابم همین رو گفت.اما خیلیا قاطی میکنن و وقتی 10 تای آخرو اضافه میکنن به جای 4100 میگن 50000.TongueTongue
پاسخ
سپاس شده توسط: