امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصاویری از لحظات استرداد «میلاد حاتمی»

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹

تصاویری از لحظات استرداد میلاد حاتمی از ترکیه را ببینید.
خبرآنلاین: تصاویری از لحظات استرداد میلاد حاتمی از ترکیه را ببینید.
سردار "هادی شیرزاد" رئیس پلیس بین‌الملل ناجا (ایران) در خصوص جزئیات این خبر گفت: به دنبال درخواست پلیس بین‌الملل ایران، اعلان قرمز علیه "میلاد حاتم آبادی فراهانی" صادر و پس از ردیابی و شناسایی در ترکیه دستگیر شد.
وی افزود: با تلاش‌های مؤثر به عمل آمده برای این متهم که از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی در خارج از کشور بود اعلان قرمز اینترپل صادر شد که در نتیجه اقدامات بین‌المللی انجام شده از سوی این پلیس منجر به بازداشت نامبرده و در نهایت استرداد وی به ایران شد.
سردار شیرزاد بیان داشت: موضوع شناسایی و بازداشت متهمان و در نهایت استرداد به کشور کماکان از سوی اداره تحقیقات جنایی این پلیس تحت پیگیری جدی قرار دارد.
وی در پایان اظهار داشت: با تلاش پلیس بین الملل ناجا متهم نامبرده را از کشور ترکیه تحویل گرفته شد و امروز تحویل مقامات قضائی گردید.
علت استرداد میلاد حاتمی مشخص شد
شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا:
میلاد حاتمی از مسیر سایت های قمار به کلاهبرداری و جرائم سازمانی می‌پرداخت. اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال جرم اصلی حاتمی است. به بهانه های مدلینگ و کسب ثروت، جوانان را جذب و از آنها کلاهبرداری و سوء استفاده کرده است.

[عکس: 2564323_287.png]
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، nafas
ازین بشر چندش تر من ادم ندیدم.خدا لعنتشون کنه
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط: صنم بانو ، صنم بانو