امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصاویری زیبا از هتل یخی که تنها چند ماه دوام دارد! +عکس
[عکس: hotelnnn.jpg]

در طول چند هفته گذشته 42 هنرمند از سراسر دنیا در دهکده جوکاسجاروی در سوئد گردهم آمدند تا هتل خیره کننده و گالری هنر هتل یخی سمبلیک سوئد را درست کنند.

به گزارش نیک صالحی آنها از حدود 1600 تن یخ و برف از رودخانه یخزده تورن در آن نزدیکی استفاده کردند تا اولین هتل یخی در نوع خود که اولین بار در سال 1990 تاسیس شد را دوباره بنا کنند.

[عکس: irnpod4xbi1y3itxqit.jpg]
این هتل هر ساله در ماه دسامبر بازگشایی می شود و تا ماه مارچ که یخ ها آب می شود، ادامه دارد. در این فصل هنرمندان 16 سوئیت هنری مجزا را بر اساس مفاهیمی از جمله زمان، تغییر فصول و عشق طراحی کردند. ا

ین طراحی ها از پری های جنگل یخزده تا ساعت های دیواری توکار و تخته شطرنج بسیار بزرگ مختلف است. حتی در این هتل یخی سوئیت های دو منظوره ای شامل هم حمام و هم سونا تعبیه شده است.

[عکس: w1vcun2509rwl6hsi3m.jpg] تصاویری زیبا از هتل یخی که تنها چند ماه دوام دارد[عکس: yukzde1l5hlod2jnkd7j.jpg] تصاویری زیبا از هتل یخی که تنها چند ماه دوام دارد [عکس: eili7wwfv1w8gah04lsz.jpg] تصاویری زیبا از هتل یخی که تنها چند ماه دوام دارد [عکس: 2tsn9y17cola5vt69c8.jpg] [عکس: 3p02r1ybrwnipkdxkpng.jpg] [عکس: ux3361lekqmzcvo9f953.jpg] [عکس: b2nnj4pzgz211193h69z.jpg] [عکس: 04loracr1vvc48z6ayhw.jpg] [عکس: iprpu5sxqgm5owd87s4v.jpg]
آرامش چیست  ؟
نگاه به گذشته و شکر خدا
نگاه به اینده و  اعتماد به خدا
نگاه به اطراف و جستجوی خدا
نگاه به درون و دیدن خدا
لحظه  هایت سر شار از بوی خدا  . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
ریزه کاری هاش فوق العادست

مخصوصا این

[عکس: b2nnj4pzgz211193h69z.jpg]
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
جاى باحالى باس باشه هااا xcvb دوس دارم اينجور جاها رو برم ببينم Tongue
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
وووویییییی جای خیلی خوشگلیه
من دوست دارم تا اخر عمرم همچین جاهایی بمونمxcvlxcvl
پاسخ
سپاس شده توسط: