امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصویری که با شما حرف میزند، شخصیتتان را لو میدهد!
5 درست درسته
پاسخ
سپاس شده توسط:
8 Tongue
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:

7- شما شاد و خونسرد هستید. شما بسیار حساس هستید و سایرین را به خوبی درک می کنید. شما شنونده خوبی هستید که به خوبی می دانید چطور بی طرفانه و بدون اینکه راجع به دیگران قضاوت کنید، به صحبت ها و درد دل هایشان گوش بدهید. معتقد هستید که هر کس برای زندگی خودش راه و ماجرایی دارد که در انتظار اوست تا به دنبال آن برود. به خوبی به استقبال افراد تازه ای که وارد زندگی تان می شوند همین طور اتفاقات تازه در زندگی تان می روید. بسیار نادر است که مضطرب یا نگران شوید. معمولاً ریلکس هستید و به خوبی می توانید لحظاتی خوب را برای خود پدید بیاورید.

8 - شما بسیار پر انرژی و بامزه هستید کسی که می داند چطور دیگران را بخنداند. هرگز فرصت ماجراجویی را از دست نمی دهید. گاهی اوقات به طرز غافلگیرانه ای به امور پایان می دهید که همه حیرت زده می شوند. همیشه با خودتان رو راست هستید. چیزهایی زیادی جزو علائق شما هستند و اگر متوجه شوید چیزی در حیطه علائق شماست، آرام نمی گیرید تا اطلاعات کافی در خصوص آن کسب کنید.

راس می گه من همه این خصوصیات رو دارم!xcvkxcvkxcvk
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
1- شما بخشنده و سخاوتمند هستید. شما برای همیشه برای پیشرفت خود تلاش می کنید. شما ایده آل هایی بسیار بالاتر از حد افراد عادی دارید. برخی افراد ممکن است تصور کنند ارتباط با شما دشوار است اما برای شما بسیار آسان نیست که کسی باشید که هستید. شما بسیار تلاش می کنید و خودخواه نیستید. شما کار و تلاش می کنید چون پیشرفت برایتان مهم است. شما توانایی فوق العاده ای در دوست داشتن و عشق ورزیدن به دیگران دارید تا زمانی که آنها دل شما را نشکنند. اما حتی پس از اینکه آنها با شما چنین کنند، شما هنوز در دل دوستشان خواهید داشت. افراد کمی هستند که آن چنان که شایسته شماست، از شما بابت کارهایی که برایشان انجام داده اید، تشک می کنند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
۴......ممنون بیشترش درست بوودShyTongue
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
پاسخ
سپاس شده توسط:
6..........xcvl
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:
7...
و سکوت چه زیباست

وقتی می دانی همه دروغ می گویند....
پاسخ
سپاس شده توسط:
3- شما بسیار باهوش و متفکر هستید. افکار و ایده های مهمی دارید. شما دوست دارید که به تنهایی راجع به ایده ها و تئوری هایتان فکر کنید. شما خویشتن گرا هستید اما دوست دارید با افرادی باشید که فکر کردن و یاد گرفتن توجه دارند. شما بیشتر اوقات را با تفکر در مورد اخلاقیات سپری می کنید. شما سعی می کنید چیزی که درست است انجام دهید حتی اگر اکثریت جامعه با آن مخالف باشند.
پاسخ
سپاس شده توسط: