امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقدیر وزیر بهداشت از عملکرد ناجا در وقایع اخیر
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵

تقدیر وزیر بهداشت از عملکرد ناجا در وقایع اخیر

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت از عملکرد نیروی انتظامی در برخورد با حوادث رخ‌داده در خیابان تقدیرکرد.
 دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، دریادداشتی با عنوان «پیروزی متانت بر جنایت و خشونت» که در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرده، نوشت: "طی چند روز گذشته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، یکی از خشن‎ترین رفتارها از سوی برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را تجربه کرد که متاسفانه منجر به شهادت پنج تن و مجروح شدن تعدادی از دلاوران نیروی انتظامی و بسیج شد. نکته مهم اما آن که این تعرض، با خشونت پاسخ داده نشد و ما شاهد درایت، مدیریت، صبر و غلبه بر احساسات فرماندهان حاضر در میدان بودیم که به‌واقع چنین عکس‌العملی در چنان شرایطی قابل تقدیر است.
تصور نمی‎کنم در هیچ کشوری، وقتی نیروهای حافظ امنیت مورد حمله قرار گیرند، بتوان شاهد چنین تحمل و متانتی بود.
لذا به عنوان یک شهروند و یک پزشک بر خود فرض دانستم در شرایطی که میهن عزیزمان بیش از هر چیز به آرامش و تدبیر و کار و امید نیاز دارد، این بلوغ رفتاری در مقابله با آن جنایت هولناک و خشونت کم‌نظیر را به فرماندهان و نیروهای تحت امر ایشان تیریک بگویم؛ شهادت عزیزانی را که در این حادثه جان خود را از دست دادند به خانواده‌های‌شان و ملت شریف ایران تسلیت عرض کنم و از خداوند متعال، شفای مصدومان را مسئلت کنم."‌
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: