امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمجید پیکه از کاسیاس!
جرارد پیکه، مدافع بارسا، اعلام کرد اگر طرفدار رئال بود، بیش از همه به، ایکر کاسیاس، کاپیتان ‏کهکشانی ها، علاقه پیدا می کرد.‏

ورزش سه: پیکه که از سال 2009 با کاسیاس در تیم ملی اسپانیا هم تیمی است، علی رغم ‏نمایش های بحث برانگیز او در ماه های اخیر، باز هم از این دروازه بان باتجربه حمایت کرد.‏

او به خبرنگاران گفت:" او برای سال های یکی از بهترین دروازه بان های دنیا بود. برای اینکه بفهمید ‏چرا هواداران رئال او را هو می کنند، باید آنجا باشید. اگر من طرفدار رئال بودم، او ستاره محبوبم می ‏شد. او یک الگو برای همه بازیکنان رئال است.‏

کاسیاس در بارسا؟ هرگز نباید گفت هرگز اما خیلی بعید است. بارسا همیشه تیم مورد علاقه من بوده ‏است."‏

بارسا با پیروزی در دیدار ال کلاسیکوی این هفته، فاصله اش با رئال در صدر جدول را به 4 امتیاز ‏افزایش داد و پیکه معتقد است نتایج خوب تیمش از ابتدای سال 2015، به دلیل سازگار شدن شان با ‏متدهای لوئیس انریکه است:" در ابتدای فصل کمی طول کشید تا به مربی جدید عادت کنیم اما رفته رفته ‏به چیزی که او می خواست عادت کردیم. ‏

متدهای او کمی با پپ گواردیولا متفاوت است اما رفتار او با بازیکنان شبیه پپ است. شخصا در حال ‏حاضر در شرایط خوبی هستیم و تیم هم همین طور. ما در موقعیت بسیار خوبی برای قهرمانی قرار ‏داریم."‏
پاسخ
سپاس شده توسط: