امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهرانی نژاد: موقعیت‌های زیادی نصیب ما شد که نتوانستیم به گل برسیم
Rainbow 
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس گفت: ما در طول زمان بازی تیم برتر زمین بودیم و توپ و میدان در اختیار ما بود. موقعیت‌های زیادی در طول این دیدار نصیب ما شد که نتوانستیم به گل برسیم.
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، سعید تهرانی‌نژاد در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر چونبوری تایلند گفت: این تیم از تک موقعیت خود به گل رسید و در طول بازی نیز خیلی خوب از این گل دفاع کرد. البته من به تفکرات آنها احترام می‌گذارم، آنها خیلی خوب از گل خودشان محافظت کردند. در این بازی شانس با ما یار نبود و موقعیت‌های زیادی داشتیم که می توانستیم استفاده کنیم اما اینچنین نشد ولی در کل، بازی خوبی بود.

وی افزود: تیم ما تیم خوبی است. این بازی اول ما بود. انشاء‌ا... در بازی‌های بعد با توان بیشتر و با کیفیت بهتر تلاش می‌کنیم تا به مرحله نیمه نهایی برسیم.

تهرانی‌نژاد در خصوص بازی بعدی پرسپولیس تصریح کرد: من تیم اسلواکی را ندیدم ولی تیم ملی آنهاست و قطعا تیم خوبی هستند. باید بازی آنها را ببنیم، آنالیز کنیم و با برنامه‌ریزی جلوی این تیم بازی کنیم. انشاءا... که بتوانیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس در خصوص داوری نیز گفت: ما به تیم داوری احترام می‌گذاریم ولی آنها در محاسبه وقت‌های تلف شده به نظر من خوب عمل نکردند. شش تعویض در نیمه دوم صورت گرفت و چیزی بالغ بر 10 بازیکن در زمان‌های مختلف در این نیمه روی زمین افتادند و بیش از 10 دقیقه وقت اضافه داشت که داور تنها 3 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: