امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهیه کننده ساعت خوش درگذشت +عکس
سید امیر سمنانی یکی از تهیه کنندگان «ساعت خوش» به دیار باقی شتافت.

[عکس: JamNewsImage08421558.jpg]
به گزارش افکارنیوز، نعیمه نظام دوست بازیگر سینم ا و تلویزیون کشورمان در کانال تلگرام خود خبر درگذشت علی سمنانی را اعلام کرد.
نظام دوست با اعلام این خبر و انتشار عکسی از این تهیه کننده، نوشت: نمی دونم چرا همیشه خبرهای بد رو باید من اطلاع رسانی کنم، واقعا حالم بده از شنیدن این خبر، سالها پیش دقیقا سال هفتادو سه بود که توسط نصرالله رادش به گروه ساعت خوش معرفی شدم اونجا دوتا برادر بودند به اسم علی و امیر سمنانی که تهیه کنندگان مجموعه ساعت خوش بودند دو سال پیش خبر فوت ناگهانی علی سمنانی رو که در اثر ایست قلبی فوت شده بودند رو اولین نفر به من گفتند و من به اطلاع دوستانم رسوندم و همین الان خبر فوت امیر سمنانی یا همون حسن آقای سمنانی رو دختر گلش کیمیا جان به من اطلاع داد و قرار شد که باز من این خبر بد رو اطلاع رسانی کنم، امیر آقای سمنانی مدتها بود که از بیماری سرطان رنج می بردند و مدتی هم خوب شده بودند ولی متاسفانه دوباره بیماری برگشت و ایشون فوت شدند، خاطرات اون کار و آدمهاش هیچ وقت از یادم نمیره و متاسفم برای از دست دادن این عزیزان.
[عکس: Untitled-1.jpg]
گفتنی است؛ مراسم ختم این مرحوم روز چهارشنبه ۹۵/۶/۱۷ از ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ در مسجدالرضا واقع در خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقبار، میدان نیلوفر برگزار می شود.
پاسخ
سپاس شده توسط:
از بین برنامه های بی رمق تلویزیون ، تنها برنامه ای بود که برامون جذاب بود و خیلی هم بیننده داشت .
روحش شاد .
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط: