امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توجیه احسان علیخانی نسبت به توهینش به دختران
[عکس: hxvzrsr9gp9jse3mlljb.jpg]

احسان علیخانی پس از سلام به هموطنان عزیز و مخاطبان پر تامل برنامه خود، افزود: خوش آمدید ثانیه های «ماه عسل» نوش جانتان باشد.

پس از پخش تیتراژ ابتدایی ، علیخانی درخصوص برنامه شب گذشته عنوان كرد: ما تمام تلاشمان را خواهیم كرد تا حامد و عاطفه برای عید فطر در برنامه «ماه عسل» حضور پیدا كنند.

پس از پخش آیتم روز گذشته علیخانی با توجه به انتقادات وارده به نوع بیانش درخصوص خواستگاری از عاطفه، ذكر این مطلب را لازم دانست و افزود: در مراسم خواستگاری تلفنی از عاطفه خانم من گفتم شوهر كم است و گویا دخترخانم ها از نوع بیان من ناراحت شدند.

من این مطلب را بدین علت گفتم كه جنس خودم را بیشتر می شناسم، نسل افرادی مثل پدران شما در این زمانه كم است.

هرچند پسران درجه یك، مرد، مسئولیت پذیر و متعهد در كشور فراوان داریم اما تعدادشان نسبت به نسل پدرانتان كم تر است و امیدوارم منقرض نشوند.

بنابراین اگر می خواهید ناز كنید حواستان به این بازار باشد چراكه فراوانی در آن نیست.
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
هر حرفی رو میزنن باید توجیحی هم براش داشته باشن وگرنه کلاهشون پسِ معرکه س
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
گرم می افته هر چی میگه fv
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
بدبخت دیگه هیچ حرفی نمیزنه
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
پاسخ
سپاس شده توسط: