امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توضیحات جنجالی احمدی‌نژاد درباره «هاله نور»
 ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸

توضیحات جنجالی احمدی‌نژاد درباره «هاله نور»

احمدی نژاد برای اولین بار در گفتگویی درباره ماجرای «هاله نور» توضیح داد.
خبرآنلاین: احمدی نژاد برای اولین بار در گفتگویی درباره ماجرای «هاله نور» توضیح داد.
توضیحات احمدی نژاد درباره ماجرای هاله نور به شرح زیر است:
* پاسخ آری یا خیر بدهید. شما پس از سخرانی در نیویورک در دیدار با آیت الله جوادی آملی، گفتید که در طول زمان سخنرانی احساس کردید که در یک هاله نور قرار دارید؟ آیا شما در دیدار با آیت الله جوادی آملی این حرف را زده اید؟ لطفا نگویید که شما هم این حرف را شنیده یا در روزنامه خوانده اید.
بله با ایشان ملاقات داشتم. بگذارید یک بار برای همیشه این موضوع را توضیح بدهم. من بعد از سفر نیویورک برای دیدن آقایان به قم رفتم. در ملاقات با حضرت آیت الله جوادی آملی، اول ایشان به من گفتند:« که خیال نکنی خودت حرفی زدی، همین طوری رفتی، دورتو  داشتند و از تو مراقبت و محاظت می کردند. پیشتیبانی‌ات می کردند».ایشان این حرف را زدند و من در تایید صحبت ایشان، گفتم که یک نفر از افرادی که در سالن حضور داشت این حرف را زد. بعد هم دستگاه اطلاعاتی یا هر کس دیگری که بود این [صحبت ها را] تقطیع کردند و یک چیزی از آن در آوردند. این حرف که به من نمی چسبد.( خنده)
* نگفتید که خودم هم احساس کردم؟
چرا، گفتم خودم حس خاصی داشتم. الآن هم این را می گویم. در تمام سخنرانی های مهم من این حس را دارم و طبیعی هم هست. حالا اگر واقعی این را بحث بکنیم، هر انسانی یک طول موج است( خنده)؛ یعنی هر انسانی یک طول موج و نور است.
هرکسی نور خودش دارد. نمی دانم دانش و اطلاعات بعضی ها در چه حد است ولی فقط می خواهند هُو کنند، در حالی که این حرف را از قول یک نفر دیگری و در تایید کلام آیت الله جوادی آملی گفته بودم. به دلیل آنکه یک سی دی به نام ایشان پخش و منتشر شده است، من دیگر توهین ها را تحمل کرده و دیگر توضیح ندادم، چرا که گفتم درست نیست من ورود کرده و این توضیحات را بدهم.
[عکس: 2621347_257.png]
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: