امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توقیف «لاتاری» تکذیب شد
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۲  

محمدرضا فرجی؛ مدیرکل سینم ای حرفه ای در گفتگویی خبر منتشر شده مبنی بر توقیف فیلم سینم ایی «لاتاری» بعد از جشنواره فجر را تکذیب کرد.
خبرگزاری صبا: در پی خبر منتشر شده مبنی بر توقیف فیلم سینم ایی «لاتاری» ساخته محمدحسین مهدویان در برخی از رسانه ها، محمدرضا فرجی، مدیر کل سینم ای حرفه ای این خبر را تکذیب کرد و به «صبا» گفت: من این خبر را برای اولین بار است که می شنوم. رئیس سازمان سینم ایی به عنوان بالاترین مقام مسئول و ابراهیم داروغه زاده به عنوان معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینم ایی چندین بار به این موضوع اشاره کرده اند که فیلم های سینم ایی که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمدند و خواهند آمد هیچ مشکلی برای اخذ پروانه نمایش ندارند و این یک مجوز کامل برای همه فیلم ها است.

فرجی درخصوص شایعه تروریست نشان دادن ایرانی ها در «لاتاری» تاکید کرد: طبق گفته های مقامات ارشد سازمان سینم ایی و من به عنوان مدیرکل سینم ای حرفه ای تاکنون چنین چیزی در ذهن هیچ کس پرورش داده نشده است که بخواهیم به آن فکر کنیم.

او در پایان گفت: من به طور کل خبر توقیف فیلم سینم ایی «لاتاری» را تکذیب می کنم.
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
تاحالا درباره فیلمش چیزی نشنیدم
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
بر شایعه سازان لعنت asna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: