امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولد توله سگ عجیب سبز رنگ + تصاویر
[عکس: %D8%B3%DA%AF-%D8%B3%D8%A8%D8%B2.jpg]

زایمان سگ خانواده ای در اروپا خبرساز شد ، سگ مادر در میان 9 فرزندش توله سگ سبز رنگی به دنیا آورده بود که تا پیش از این تنها 3 بار در دنیا گزارش شده بود.

تولد توله سگ سبز رنگ
صاحب سگ ماده بعد از زایمان سگ 3 ساله اش عکسهای جالبی از 9 طوله سگ تازه متولد شده ای که یک طوله سگ سبز رنگ در بین آنها خوابیده است منتشر کرد.[عکس: source.gif]

A dog owner was left baffled when her pet golden retriever gave birth to a GREEN puppy
.

عکسی بعد از تولد توله سگ سبز
سگی که توله سگ سبز رنگ زایمان کرد

هفته ی گذشته سگی با به دنیا آوردن طوله سگی سبز رنگ مشهور شد و عکسهای خانوادگی اش در فضای مجازی به سرعت منتشر شد.

صاحب این سگ می گوید:بعد از زایمان سگ باردارم یکی از توله ها نظرم را به خود جلب کرد ، ابتدا فکر می کردم رنگ بدن او سیاه و سفید است و کمی نیاز به تمیز شدن دارد تا رنگ واقعی اش مشخص شود اما وقتی نزدیک او رفتم متوجه شدم که این توله سگ رنگی عجیب دارد ، بله او سبز رنگ بود . در جایی خوانده بودم که تا پیش از این 3 بارتولد توله سگ سبز رنگ در تمام دنیا گزارش و ثبت شده است ، این یعنی سگ من چهارمین مورد از مورد عجیب مشابه را به نام خود ثبت کرده بود . مادر این توله سگ ها یک سگ دو ساله از نژاد "لابرادور" می باشد نژادی با هوش با مو های قهوه ای رنگ است.
[highlight=#eee]
[/highlight]

این توله سگ سبز رنگ را (به افتخار فیلم انیمیشن "شرک" غول سبز رنگ) "فی فی" نام گذاشتند. صاحب این سگ ها می خواهد وقتیکه فی فی بزرگ شد او را بفروشد.

عکس صاحب و مادر توله سگ سبز
دلیل تولد توله سگ سبز رنگ چیست؟

به طوری که گزارش شده است معمولا زمانی چنین تغییر رنگ به وجود می آید که هموگلوبین ها پوسیده شده و از بین می روند. این توله سگ سبز رنگ را (به افتخار فیلم انیمیشن "شرک" غول سبز رنگ) "فی فی" نام گذاشتند. صاحب این سگ ها می خواهد وقتیکه فی فی بزرگ شد او را بفروشد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
عاغا رنگ سفارشی بدنیا میاره asna
یدونه صورتی بیاره من میخرمTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
عه چه بامزه شدهTongue

صاحبش حالي كرده. حالا بعدا گرون مي فروشتش.
چرا به افتخار فيلم هالك( اون غول سبزه) اسمشو هالك نزاشتنazsx
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه بامزه ان وقتی شیر میخورنTongue
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: