امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید سه فیلم مشترک با کشورهای دیگر
رییس سازمان سینم ایی از تولید سه فیلم به صورت تولید مشترک با کشورهای دیگر خبر داد.

به گزارش خبرنگار سینم ایی ایسنا، حجتالله ایوبی در پاسخ به پرسشی درباره تولید مشترک سینم ایی با کشورهای دیگر گفت: تولید مشترک از آن کارهایی است که هم کار خیلی خوبی است و هم کاری خیلی دشوار؛ چرا که باید با کشورهای دیگر و با فرهنگهای متفاوت به سناریو مشترکی برسیم.

وی در عین حال خاطرنشان کرد: در حال حاضر سه فیلم هستند که به شکل مشترک تولید شده یا خواهند شد؛ فیلم «جنجال در عروسی» با مشارکت یک کشور اروپایی در بخش خصوصی در حال فیلمبرداری است و همچنین اخیرا یک فیلم با همکاری کشور اکراین در حال آغاز است. ضمن آنکه هلند نیز برای تولید مشترک اعلام آمادگی کرده است، به طور کلی باید بگویم ما آرام آرام در حال آماده کردن مقدمات تولیدات مشترک هستیم.

رییس سازمان سینم ایی که در جمع خبرنگاران سخن میگفت، همچنین درباره تولید فیلم دفاع مقدسی با همکاری سازمانهای دیگر اظهار کرد: سال گذشته مبتکر جلسات مختلف با تمام کسانی که در این حوزه دست اندرکار هستند، بودیم تا بتوانیم کاری انجام دهیم. تولید فیلمهای قابل توجه و با کیفیت در حوزه سینم ای دفاع مقدس به تنهایی توسط یک سازمان امکانپذیر نیست چرا که این فیلمها بسیار پرهزینه هستند.

معاون وزیر ارشاد افزود: جلسات مشترک ما ادامه دارد و در حال مذاکره هستیم. امیدوارم نتیجه این جلسات به جایی برسد که بتوانیم تقسیم کار کنیم. ما در حد توان خودمان در حال حمایت از سینم ای مقاومت هستیم اما باید تاکید کنم کاری که بتوان عنوان فاخر بر آن گذاشت باید با همکاری مشترک انجام شود و ما در جلسات مختلف اعلام کردهایم که سهم خودمان را در این زمینه تمام و کمال خواهیم داشت.

وی همچنین درباره آخرین وضعیت صندوق بیکاری سینم اگران که قبلا درباره آن سخن گفته بود، بیان کرد: در حال انجام کارهای آن هستیم اما دلم میخواهد کاری که انجام شد بعد از آن اطلاعرسانی کنم.

ایوبی در پایان درباره آخرین وضعیت «مدرسه عالی سینم ا» گفت: اغلب کارهای مقدماتی تاسیس و راهاندازی این مدرسه مانند تصویب آییننامه، اساسنامه و ... انجام شده و مدیر آن نیز به زودی معرفی خواهد شد.
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط: