تو پروفایل قبلی چی نظرتو جلب کرده؟
بیوگرافیشون
سپاس شده توسط:
اوتارش
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
عکسش که چه شباهت عجیبی به دوستم داره

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

سپاس شده توسط:
دوس دارم
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
امضاش!!
هرجــا ســخـن از اعتــمــاد استـــ،
خــنــده ام مـیگـــیــرد!
هــــHeــــه..
سپاس شده توسط:
حالت: [عکس: Gerye.gif]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
حالتش که عاشقهasna
واقعا عاشقیHuh
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
سپاس شده توسط:
تجربش

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

سپاس شده توسط:
(۲۶-۰۳-۹۴، ۰۶:۱۵ ب.ظ)ghazaleh نوشته: حالتش که عاشقهasna
واقعا عاشقیHuh

اره دیگه روانی نیستم که الکی بزارم
اوتارش
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
اعتبارش

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 1,006 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 17,078 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  نفر قبلی رو نقد کن :) AsαNα 24 1,019 ۲۸-۰۸-۹۶، ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: AsαNα

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
67 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، فاطمه سادات 97 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۶ ق.ظ)، نويد (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، n@st@r@n (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، Katayoon (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۹ ب.ظ)، Ar.chly (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ)، SilentCity (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، تورنادو (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، • Niha • (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ)، "MJ" (۱۱-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، Rahele (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۶ ق.ظ)، elham zelzele (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، heliia (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، eris (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۱-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، آشوب (۱۱-۰۴-۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، ••saba•• (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، *گیسو* (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۱ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۸-۰۷-۹۵, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، ~Narcissus.97~ (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، sarika (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، armiti (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، صنم بانو (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، maryamix (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، AsαNα (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، NARCISSUS.97 (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، .AtenA. (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۴:۴۸ ق.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۸-۱۱-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، L....Sh (۱۷-۱۱-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، JaNa (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۴-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، نیـایــش (۲۹-۰۵-۹۸, ۰۳:۴۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان