تو پروفایل قبلی چی نظرتو جلب کرده؟
LOVE?رو لبش نوشته بعد چپکیم دراومده
من از اون دسته دخترام ک وقتی از خواب بیدار میشم...شیطون میگه اخ اخ باز این بیدار شد
سپاس شده توسط:
زبوووووووووووووون درازشasna
شده در اوج جوانی با همین ظاهر شاد،تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود
سپاس شده توسط:
اواتارش خیلی خوشملهShy
. خداوندا

من از احساس بیهوده بودن، من از چون حباب آب بودن

من از ماندن چو مرداب میترسم

خداوندا

من از مرگ محبت ،من از اعدام احساس به دست دوستان دور یا نزدیك میترسم

سپاس شده توسط:
Bug 
[عکس: Ghati.gif]
سپاس شده توسط:
اسمش
قدر لحظه ها را بدان!
زمانی میرسد که تو
دیگر قادر نیستی بگویی
(جبران میکنم....)
سپاس شده توسط:
حالش Undecided
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
سپاس شده توسط:
امضا و آواتار
سپاس شده توسط:
امضاش..زیباست...mara
*باران همیشه میبارد اما مردم ستاره را بیشتر دوست دارند*

نامردیست آن همه اشک را به یک چشمک فروختن*
سپاس شده توسط:
اومممممممممم امضاش
قدر لحظه ها را بدان!
زمانی میرسد که تو
دیگر قادر نیستی بگویی
(جبران میکنم....)
سپاس شده توسط:
امضاشmaramaramara
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 1,006 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 17,078 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  نفر قبلی رو نقد کن :) AsαNα 24 1,019 ۲۸-۰۸-۹۶، ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: AsαNα

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
67 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، فاطمه سادات 97 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۶ ق.ظ)، نويد (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، n@st@r@n (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، Katayoon (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۹ ب.ظ)، Ar.chly (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ)، SilentCity (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، تورنادو (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، • Niha • (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ)، "MJ" (۱۱-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، Rahele (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۶ ق.ظ)، elham zelzele (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، heliia (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، eris (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۱-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، آشوب (۱۱-۰۴-۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، ••saba•• (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، *گیسو* (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۱ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۸-۰۷-۹۵, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، ~Narcissus.97~ (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، sarika (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، armiti (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، صنم بانو (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، maryamix (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، AsαNα (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، NARCISSUS.97 (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، .AtenA. (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۴:۴۸ ق.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۸-۱۱-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، L....Sh (۱۷-۱۱-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، JaNa (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۴-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، نیـایــش (۲۹-۰۵-۹۸, ۰۳:۴۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان