تو پروفایل قبلی چی نظرتو جلب کرده؟
اواتارش asna

سپاس شده توسط:
آواتazsx
All day, all night, I’ll be waitin’ standby
Can’t stop because I love it, hate the way I love you
All day all night, maybe I’m addicted for life, no lie.
I’m not too shy to show I love you, I got no regrets
I love you much, too much to hide you, this love ain’t finished yet.
سپاس شده توسط: .RaHa.
حالتش که زده بی تفاوت..
تحساس میکنم یه جور شعاره..
azsxاینکه غایبِ
ولی یواشکی میاد dfgh
tyuiبرو درستو بخون دیگه
asna
باران بهانه بود، که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی ...
ای کاش نه کوچه انتها داشت و نه باران بند می آمد ...
اسمش..

سپاس شده توسط:
zapsداغ کی رو دلته
zapszapszapszaps
من قبلا پروفشون رو نخونده بودم..خب الان دیدم...
اینکه متاهلن و من فکر میکردم ایشون هم سن و سال خودمون یا یکی دوسال کوچیکترن.
سپاس شده توسط: آرنوشا
maraرها
آهان یه چیزه دیگه هم هست که نظرمو جلب کرد
چرا اسمتون رها بیست و هشتِ ؟
سپاس شده توسط:
دوستان آرنوشا dvia
سپاس شده توسط:
اواتارش .....asna
وای از این عمر که با میگذرد ... میگذرد !!!
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 869 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,890 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  نفر قبلی رو نقد کن :) AsαNα 24 962 ۲۸-۰۸-۹۶، ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: AsαNα

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
67 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، فاطمه سادات 97 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۶ ق.ظ)، نويد (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، n@st@r@n (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، Katayoon (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۹ ب.ظ)، Ar.chly (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ)، SilentCity (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، تورنادو (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، • Niha • (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ)، "MJ" (۱۱-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، Rahele (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۶ ق.ظ)، elham zelzele (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، heliia (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، eris (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۱-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، آشوب (۱۱-۰۴-۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، ••saba•• (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، *گیسو* (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۱ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۸-۰۷-۹۵, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، ~Narcissus.97~ (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، sarika (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، armiti (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، صنم بانو (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، maryamix (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، AsαNα (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، NARCISSUS.97 (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، .AtenA. (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۴:۴۸ ق.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۸-۱۱-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، L....Sh (۱۷-۱۱-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، JaNa (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۴-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، نیـایــش (۲۹-۰۵-۹۸, ۰۳:۴۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان