تو پروفایل قبلی چی نظرتو جلب کرده؟
حالتش
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
امضاش،اواتارش،استقلالی بودنش
طرف درخونش روبازمیکنه ویه گلوله شلیک میشه تومغزش فکرکردی همچین اتفاقی برامن ممکنه بیفته؟نه،من اونیم که درمیزنه:)
سپاس شده توسط:
حالت...چرا گریه؟؟؟dfgh
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
حالتش رو دوس دارم
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
سپاس شده توسط:
مدال
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
به این میگن پایبندی mara
همه چیش تکه
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
سپاس شده توسط:
اوتار و حالتشShyShy
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
آواتارش xcvl
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:
حالتشHuh
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 1,016 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 17,274 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  نفر قبلی رو نقد کن :) AsαNα 24 1,055 ۲۸-۰۸-۹۶، ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: AsαNα

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
67 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، فاطمه سادات 97 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۶ ق.ظ)، نويد (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، n@st@r@n (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، Katayoon (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۹ ب.ظ)، Ar.chly (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ)، SilentCity (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، تورنادو (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، • Niha • (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ)، "MJ" (۱۱-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، Rahele (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۶ ق.ظ)، elham zelzele (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، heliia (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، eris (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۱-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، آشوب (۱۱-۰۴-۹۴, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، ••saba•• (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، *گیسو* (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۱ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۸-۰۷-۹۵, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، ~Narcissus.97~ (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، sarika (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، armiti (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، صنم بانو (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، maryamix (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، AsαNα (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، NARCISSUS.97 (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، .AtenA. (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۴:۴۸ ق.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۸-۱۱-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، L....Sh (۱۷-۱۱-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، JaNa (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۴-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، نیـایــش (۲۹-۰۵-۹۸, ۰۳:۴۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان