امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیتر جالب و مضحک رادیو فرانسه برای رئیس شیطان پرستان
28 مرداد ماه 93

پلیس دوبی از ورود پرسوراخ ترین! مرد جهان، به خاک این کشور جلوگیری بعمل آورد.

[عکس: IMG12061862.jpg]

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، سایت رادیو فرانسه از عنوان "پرسوراخ ترین مرد جهان" برای رولف بوچهولز، رئیس یک سازمان شیطان پرستی استفاده کرد، فردی که پلیس دوبی از ورودش به این کشور ممانعت بعمل آورده است.

Rolf Buchholz معروف به "پرسوراخ ترین مرد جهان"، ۴۵٣ سوراخ در سطح بدن و دو شاخ بر روی سر دارد.

به گزارش رسانه‌های اماراتی، "رولف بوچهولز"* ۵٣ ساله که دارای تابعیت آلمان است، بدلیل سرپرستی یک سازمان غیرقانونی موسوم به "شیطان پرستان" اجازه ورود به خاک دوبی را نیافته است.

رولف بوچهولز، به منظور انجام برخی مراسم ها، به همراه شماری از سرسپردگان خود از ترکیه عازم امارات شده بود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، پلیس دوبی رولف بوچهولز را در فرودگاه این کشور متوقف نمود و سپس وی را به ترکیه بازگرداند.

رولف بوچهولز، پس از اینکه اجازه ورود به خاک دوبی را نیافت، در حساب توئیتری خود نوشت: مقامات اماراتی به ظن اینکه من سحر و جادو می کنم به من اجازه ورود ندادند.

رولف بوچهولز که بعنوان پرسوراخ ترین مرد جهان شهرت دارد، ۴۵٣ سوراخ در تمام سطح بدن و دو شاخ بر روی سر دارد.

کتاب رکوردهای گینس در سال 2012، نام رولف بوچهولز را بعنوان «پرسوراخ ترین مرد جهان» به ثبت رسانده است.

در ادامه به برخی از اعتقادات آنان اشاره می شود:
شيطان پرستي دنيايي را ترسيم مي كند كه هيچ روزنه اميدي براي آن تصویر نمی شود. به همين جهت شيطان پرستي را جهان تاريك می نامند.

شيطان پرستي حقيقتي را جستجو مي كند كه آن را در اين جهان نمی توان يافت. در توجیه خود كشي چنین می گویند: مي خواهیم به حقيقت برسیم و حقيقت در اين دنيا به دست نمي آيد. و باز این سیاه نمایی را به گونه ای دیگر و به صورت عمومی ارائه می دهند.

گفتنی است شیطان پرستان اعتقادات خود را بسیار سیاه می پندارند. اما این سیاهی را دلنشین می دانند. و خلاصه شيطان پرستي آئيني است كه همه چيز را منفي ارائه مي دهد.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: