امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جالب ترین پرینتر دنیا که با جوهر خودکار کار میکند!
خودکار وسیله ای است که در هر حانه ای می توان آن را پیدا کرد و اگر در خانه ها دانش آموز یا دانشجو حضور داشته باشد دیگر جمعیت خودکار ها بسیار بالا رفته و شاید خیلی از آن ها مدت ها استفاده هم نشوند.
بسیاری از ما در خانه خودکارهایی داریم که از آن ها استفاده نمی کنیم و جوهر این خودکارها آنقدر بی استفاده می ماند تا اینکه خشک شده و از بین برود در حالی که می توان از این خودکارها استفاده ای قابل توجه و متفاوت کرد.
[عکس: 941175dd2f1.jpg]
“پرینتر خودکاری” وسیله ای است که دیگر نیازی به کارتریج های گران قیمت ندارد و می تواند با استفاده از یک خودکار موارد درخواستی شما را چاپ کند. این وسیله جوهر خودکارهای قدیمی را استفاده کرده و به کمک آن ها برگه های مختلف را پرینت می گیرد.
برای استفاده از این دستگاه که جای بسیار کمی نیز اشغال می کند تنها کافی است تا یک خودکار بیکار را درون آن قرار دهید سپس دستگاه باقی کارها را به صورت اتومات انجام می دهد و پس از تمام شدن جوهر خودکار آن را خارج می کند.
هر خودکار می تواند تا ۳۰ یا ۴۰ برگه را پرینت بگیرد که این مقدار به نوع مطلب بازمیگردد. البته مشکل این وسیله آن است که رنگ های مختلفی ندارد و تنها از رنگ پیشنهادی شما می تواند استفاده کند یعنی اگر خودکار قرمز در آن قرار دهید تمام مدارک قرمز پرینت خواهد شد.
[عکس: cb44b61994.jpg]
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: behe6t ، MeNa ، یوتا ، v.a.y
خوبه دیگ خودکارا خشک نمیشنUndecided
همیشه خودکارام چند روز پس از خرید ب طرز عجیبی ناپدید میشن(توسط دوستان) پس ب درد من نمیخورهxcvl
ما عظمتی نداریم، همین اندازه عظمت داریم که می ایستیم بعد همین را در رکوع نصفه میکنیم...
وبعد به سجده وخاک برمیگردیم.
پاسخ
سپاس شده توسط: MeNa
خیــــــــــــــلی جالبmara
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ
بـﮧ هــَـــوآی تـُـو
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه باحال
jue t`aim
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه جلبasna
جال بود ممنونieirieirieir
میدونی چرا ادما وقتی بزرگ میشن با خودکار مینویسن؟؟؟
برا اینکه یاد بگیرند هر اشتباهی پاک شدنی نیست.
پاسخ
سپاس شده توسط:
من هم خودكارام ناپديد ميشن....
هميشه كمبود خودكار دارم، به درد من نمي خوره پسUndecided
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: