امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جان‌ واریو بهانه بود!

این روزها با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی انواع و اقسام خبرها در ارتباط با پیوستن بازیکنان جدید به تیم‌های لیگ‌ برتری به گوش می‌رسد که در میان تمام این اخبار پیوستن دوباره فابیو جان‌واریو به استقلال از همه عجیب‌تر بود

خبر ورزشی: این روزها با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی انواع و اقسام خبرها در ارتباط با پیوستن بازیکنان جدید به تیم‌های لیگ‌ برتری به گوش می‌رسد که در میان تمام این اخبار پیوستن دوباره فابیو جان‌واریو به استقلال از همه عجیب‌تر بود

چون هافبك برزيلي سال‌هاي گذشته آبي‌پوشان از روزي كه به دليل مصدوميت تهران را به مقصد كشورش ترك كرد ديگر نتوانست تمريناتش را به صورت حرفه‌اي پيگيري كند و بيشتر وقت خود را صرف بيزينس و پروژه‌هاي ساختماني‌‌اش كرد تا تمرينات و فوتبال اما اينكه چرا نام فابيو جان‌واريو در اين برهه از فصل براي پوشيدن دوباره استقلال بر سر زبان‌ها افتاد برمي‌گردد به اتفاقات چند روز گذشته در باشگاه كه باعث شد تا مسئولان استقلال با فشار و انتقادات فراواني از سوي طرفداران و اهالي فوتبال روبه‌رو شوند.

ماجراي جدايي آندرانيك تيموريان از استقلال آن هم در اين روزهاي بحراني مسلماً اتفاقي نيست كه طرفداران اين تيم بتوانند آن را هضم كنند حتي با وجود چند بازي ضعيف اين هافبك ملي‌پوش؛ از همين‌رو مطرح شدن نام يك بازيكن بزرگ و محبوب طرفداران مي‌توانست تا حدود زيادي اين فشار ها را بكاهد و چه كسي بهتر از فابيو جان‌واريو كه بعد از رفتن از استقلال درست مثل مجتبي جباري كسي نتوانست جايش را در تركيب و دل هواداران بگيرد. مدير برنامه‌هاي فابيو در ارتباط با صحت پيشنهاد استقلال به اين بازيكن گفت: «تا آنجا كه من اطلاع دارم چنين چيزي صحت ندارد چون هفته قبل كه در برزيل بودم به چشم ديدم كه فابيو شرايط مناسب بدني براي فوتبال بازي كردن ندارد و از آن مهمتر به قدري مشغله كاري در پروژه‌هاي ساختماني دارد كه ديگر به صورت حرفه‌اي به فوتبال فكر نمي‌كند، ضمن اينكه اگر استقلال تمايل به همكاري دوباره با فابيو داشته باشد بايد با من صحبت كند كه چنين چيزي نبوده و تنها سرمربي استقلال جوياي احوال شاگرد سابق خود شده است».

جان‌واريو به دليل پارگي رباط صليبي مجبور به فسخ قرارداد با استقلال شد اما نكته جالب اينكه فابيو در بازگشت به كشورش نه تنها پاي خود را جراحي نكرد بلكه اين مصدوميت كهنه را هنوز با خود دارد و به همين خاطر تصور اينكه او بتواند در اين مقطع حساس از فصل حتي با وجود 50 روز تعطيلي به استقلال كمك كند دور از ذهن است و بيشتر مي‌توان گفت مطرح كردن اسم او توسط برخي افراد نزديك به استقلال تنها بهانه‌اي بود براي سرپوش گذاشتن به جدايي پرحرف و حديث آندو تيموريان و عواقب اين اتفاق.
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط: