امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جداسازی پیچیده ترین دوقلوهای دنیا
[عکس: spectacular-photos-of-the-most-complex-s...he-two.jpg]

سرانجام پس از تلاش بی وقفه تیم پزشکی دوقلوهای به هم چسبیده با پیچیده ترین شرایط از هم جدا شدند. به گزارش ایران ناز: پزشکان تگزاس در عملی که پیچیده‌ترین جراحی جداسازی عنوان شده است، توانستند آرزوی “آلیس ماتا” مادر این دو قلوها را برآورده کنند و پس از 26 ساعت دوقلوهای 10ماهه‌اش را از هم جداکنند.تیمی از پزشکان بیمارستان کودکان تکزاس، موفق شدند که با جراحی‌ای که 26 ساعت به طول انجامید، این دو دختر را از هم جدا کنند. این جراحی به خاطر این که این دو خواهر از ناحیۀ دیوارۀ سینه ، شش‌ها، دیافراگم، کبد، روده‌ها و لگن به هم چسبیده بودند، پیچیدگی‌های زیادی داشت.

[عکس: Spectacular-photos-of-the-most-complex-s...-com-8.jpg] [عکس: Spectacular-photos-of-the-most-complex-s...-com-7.jpg] [عکس: Spectacular-photos-of-the-most-complex-s...-com-6.jpg] [عکس: Spectacular-photos-of-the-most-complex-s...-com-5.jpg] [عکس: Spectacular-photos-of-the-most-complex-s...-com-4.jpg] [عکس: Spectacular-photos-of-the-most-complex-s...-com-3.jpg] [عکس: Spectacular-photos-of-the-most-complex-s...-com-2.jpg] [عکس: Spectacular-photos-of-the-most-complex-s...az-com.jpg]
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
خسته نباااشیدmara
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا رو شکر که عمل به خوبی و خوشی تموم شده باید به خونواده دوقلوها تبریک و به گرو پزشکی خسته نباشید گفت
پاسخ
سپاس شده توسط: