امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جرئت يا حقيقت…؟!
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۱:۵۰ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته: اومم نمیشه گفت..یعنی اگه بگم ممکنه برآورده نشه..[عکس: xcvb.gif]
منطقی ترین چیز توی زندگی هر کس چیه؟؟

شادی .. چون اگه به وجود بیاد .. همه میگن خب من خوب بودم اینم سهممه.. ولی غیر منطقی ترینش درد و بدبختی .. چون میگن من کاری نکردم .. به چه دلیل خدا اینقدر درد داده بهم؟

الان دلت چه کسی رو میخواد؟
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۱:۵۹ ب.ظ)hananee نوشته:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۱:۵۰ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته: اومم نمیشه گفت..یعنی اگه بگم ممکنه برآورده نشه..[عکس: xcvb.gif]

شادی .. چون اگه به وجود بیاد .. همه میگن خب من خوب بودم اینم سهممه.. ولی غیر منطقی ترینش درد و بدبختی .. چون میگن من کاری نکردم .. به چه دلیل خدا اینقدر درد داده بهم؟

خوابمووو..[عکس: angel.gif]

یه سوالی که هنوز بهش نرسیدی؟؟
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۲:۱۸ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۱:۵۹ ب.ظ)hananee نوشته:

خوابمووو..[عکس: angel.gif]

یه سوالی که هنوز بهش نرسیدی؟؟

منظورت جواب شه ؟
چرا وقتی مثلا فردا میخوام یک کار هیجان انگیز انجام بدم .. شب قبلش خوابم نمیبره ؟

مهم ترین قانونی که برای خودت داری؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
نه میگم چه سوالی تو ذهنت داری که هنوز جوابشو نیافتی؟؟!!
.
.
.
اینکه طبق قانونای خودم زندگی کنم..!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۲:۲۳ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته: نه میگم چه سوالی تو ذهنت داری که هنوز جوابشو نیافتی؟؟!!
.
.
.

من دوستدارم فقط ازم سوال پرسیده بشه...
تو فقط بپرس ..

حالا اینم جواب بده ..
از چه کارتون ایرانی خوشت میاد ؟ یا میومد ؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۲:۲۵ ب.ظ)hananee نوشته:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۲:۲۳ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته: نه میگم چه سوالی تو ذهنت داری که هنوز جوابشو نیافتی؟؟!!
.
.
.

تو فقط بپرس ..

حالا اینم جواب بده ..
غلت کردی..این بازی تو طرفس..
.
.
.
هیچی..والا تلویزیون ایران همش کارتون خارجی میذاره...[عکس: dfgh.gif]
بازیگر مورد علاقه خارجیت؟؟و ایرانیت؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۲:۳۶ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۲:۲۵ ب.ظ)hananee نوشته:
.
.
.

تو فقط بپرس ..

حالا اینم جواب بده ..
غلت کردی..این بازی تو طرفس..
.
.
.
هیچی..والا تلویزیون ایران همش کارتون خارجی میذاره...[عکس: dfgh.gif]
بازیگر مورد علاقه خارجیت؟؟و ایرانیت؟؟

خارجی کههه فقط رابرت توماس پتینسون..ایرانی هم .. امین حیایی و گلزار و صالحی و مدیری.. زنا هم که همشون لوسن ،،، چه ایرانی .. چه خارجی.. البته بعضیاشونم خوبنا .. ولی حال ندارم..بگم..

تلخ ترین اتفاق زندگیت؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
به دنیا اومدنم[عکس: zaps.gif]
.
.
.
بهترین خاطره زندگیت؟؟!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۲:۴۷ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته: به دنیا اومدنم[عکس: zaps.gif]
.
.
.
بهترین خاطره زندگیت؟؟!

خب .. زیاد خاطره دارم..خاطره های که با مامان و بابام رفتیم مسافرت .. بیرون رفتنا ... و بهترینش .. خاطره نیست .. اما وقتایی که دریا میرم .. میشه بهترین روزم ... حالا دیگه ..اینا بود،..

یک چیز که خیلی عصبیت میکنه ...Angry

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۴:۲۳ ب.ظ)hananee نوشته:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۲:۴۷ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته: به دنیا اومدنم[عکس: zaps.gif]
.
.
.
بهترین خاطره زندگیت؟؟!

خب .. زیاد خاطره دارم..خاطره های که با مامان و بابام رفتیم مسافرت .. بیرون رفتنا ... و بهترینش .. خاطره نیست .. اما وقتایی که دریا میرم .. میشه بهترین روزم ... حالا دیگه ..اینا بود،..

یک چیز که خیلی عصبیت میکنه ...Angry
نفهم بازی..مثلا بیست بار یه چیزی رو واسه یکی توضیح بدم بعد بگه نفهمیدم..حالا دفعه اول و میگم باشه دفعه سوم دیگه سیمام اتصالی میکنه میزنم طرف و له می کنم..[عکس: azxc.gif]
یه چیز دیگه اینه که وقتی دارم حرف میزنم باید بذارن تا آخر حرف بزنم یعنی وسطش حرف نزنن..مخصوصا وقتی بحث جدیه..برای همین هیچ وقت وکیل خوبی نمیشم..یه دفعه میبینی تو دادگاه قتل اتفاق مییفته..[عکس: twol.gif]
یه چیز وقتیه که یکی داره یه چیزی رو اشتباه میگه فرقی نداره معلم باشه،ننه بزرگم باشه،مامانم باشه،جنین گربه سرکوچه باشه..بعد هر چی بهش میگم این اون نیست هی بگه حرف من درسته...یعنی اون لحظه دوست دارم دیوار و طرف و باهم ترکیب کنم...[عکس: gggs.gif]
.
.
.
نقطه ضعفت چیه؟؟!!با جرئیات لطفاا..
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
37 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، sadaf (۲۸-۰۳-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، zahra16 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، hadis hpf (۰۱-۱۱-۹۵, ۰۳:۱۱ ق.ظ)، نويد (۰۲-۰۱-۹۶, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، • Niha • (۱۴-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، نیاز (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، €ستايش€ (۰۷-۱۱-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، *گیسو* (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، nza3380 (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، revota1999 (۰۳-۰۸-۹۵, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، barooni (۲۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، برف سیاه (۲۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، مشیانه راد (۲۰-۰۷-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۹-۱۰-۹۵, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، maryamix (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، AsαNα (۰۸-۱۱-۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، hananee (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، طلسم شده (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، maziarbest (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، M_o_n_a (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ)، d.ali (۰۲-۰۱-۹۶, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، Tom Riddel (۰۳-۰۸-۹۵, ۰۲:۱۶ ق.ظ)، دختربهار (۰۷-۰۹-۹۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، maryam.sh (۰۸-۰۹-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۱-۹۶, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، :)nafas (۰۱-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۱۱-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، Fatemeh r (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۴:۲۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان