امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزئيات جنايت در واحد مسکوني
Rainbow 
خراسان - مورخ پنج‌شنبه 1391/10/21 شماره انتشار 18314

محمد جعفري- پرونده جنايتي که در آن زني خيانتکار با همدستي دو دختر نوجوانش و مردي غريبه شوهرش را کشته و جنازه اش را در خانه دفن کرده بود با تحقيق انفرادي از متهمان وارد مرحله تازه اي شد. به گزارش خراسان،اواسط تير سال ۸۸ مردي به کلانتري چهارباغ ساوجبلاغ رفت و گفت در کف خانه اش واقع در شهرک علوي يک جنازه دفن شده است.اين مرد گفت در اين خانه مستاجر است و به تازگي ساکن آنجا شده است.بررسي هاي مقدماتي افسران پليس آگاهي نشان مي داد ماه ها از مرگ متوفي مي گذرد بنابر اين صاحب خانه احضار شد تا در اين باره توضيح دهد. او گفت قبل از اين مرد، خانواده مردي به نام سعيد مستاجرش بودند اما سعيد که معتاد بود به طور ناگهاني ناپديد شد و مدتي بعد هم زن و بچه هايش از آنجا رفتند. به اين ترتيب همسر سعيد به نام «ل» احضار و بازجويي شد و در اعترافاتي هولناک گفت با همدستي دو دختر نوجوانش شوهرش را کشته است.او در اين باره گفت: شوهرم معتاد بود و مدام من و بچه هايم را آزار مي داد. او حتي من را مجبور مي کرد از دوستان معتادش پذيرايي کنم. وقتي يکي از دخترانم سن کمي داشت سعيد مي خواست او را بفروشد اما من مانع شدم. در اين مدت زندگي سختي داشتيم تا اين که به پيشنهاد دخترم تصميم گرفتيم شوهرم را بکشيم. به اين ترتيب در غذايش داروي خواب آور ريختيم و در حالي که او خوابيده بود خفه اش کرديم و جنازه را در کف خانه دفن کرديم. دو دختر اين زن نيز در اعترافات شان ماجراي قتل پدرشان را شرح دادند و گفتند چون پدرشان آنها را کتک مي زد و زندگي تلخي داشتند دست به اين کار زده اند. اين ها تمام جزئيات اين پرونده نبود؛ چرا که در ادامه معلوم شد پاي مرد ديگري نيز در ميان است. بررسي ها نشان داد مردي به نام «ح» از مدتي قبل با «ل» رابطه و به خانه شان رفت و آمد داشته است. بنابراين او نيز دستگير شد. با ثبت جزئيات اين جنايت پرونده با صدور قرار مجرميت و کيفرخواست به شعبه ۷۴ دادگاه کيفري استان تهران ارسال شد. در جلسه محاکمه متهمان بار ديگر اظهارات شان را تکرار کردند. در اين جلسه ح مدعي شد در کشتن سعيد نقشي نداشته است و «ل» و دخترانش پدر خانواده را کشته اند. در چنين شرايطي ۵ قاضي دادگاه واردشور شدند و به اتفاق آرا «ل» و دو دخترش را به اتهام قتل عمدي به قصاص و ح را به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.اين راي با اعتراض متهمان به شعبه ۱۵ ديوانعالي کشور ارسال شد. قضات ديوان با بررسي محتويات پرونده راي صادره را نقض و اين طور استدلال کردند که نقش هرکدام از متهمان بايد به طور دقيق مشخص شود؛ بنابراين پرونده بار ديگر به شعبه ۷۴ فرستاده شد. در دور جديد رسيدگي به پرونده اين جنايت خانوادگي که صبح ديروز به رياست قاضي اصغر عبدالهي برگزار شد در حالي که ل در جلسه حضور نداشت با حضور دو دختر و ح نماينده دادستان به قرائت کيفرخواست پرداخت و خواستار مجازات متهمان شد. در ادامه به دستور رئيس دادگاه جلسه غيرعلني برگزار شد و هيئت قضايي به طور انفرادي از متهمان تحقيق کردند. دخترها درباره کشتن پدرشان گفتند به دليل عذاب هايي که او به آنها مي داد اين کار را کرده اند و ح در اين ماجرا نقشي ندارد. همچنين ح گفت: من در آن زمان هيچ ارتباطي با «ل» نداشتم و تا زماني که به من نگفته بود از شوهرش جدا شده هم نزديک او نشدم. در چنين شرايطي قاضي عبدالهي ختم جلسه را اعلام و حکم بازداشت ح را که پيش از اين با قرار وثيقه آزاد بود صادر کرد. براساس اين گزارش قرار است در جلسه بعدي با حضور ل به اين پرونده رسيدگي شود.
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب ، sa armani