امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزییات تازه در پرونده قتلِ شوهر خواهر
#1
۱۳/دی/۱۳۹۹
مرد جنایتکار که شوهر خواهرش را به قتل رسانده بود، در تازه‌ترین اعترافات خود مدعی شد مقابل چشمان خواهرش مرتکب قتل شده است.
ایران: مرد جنایتکار که شوهر خواهرش را به قتل رسانده بود، در تازه‌ترین اعترافات خود مدعی شد مقابل چشمان خواهرش مرتکب قتل شده است.
حدود سه هفته قبل زنی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن همسرش خبر داد. وی گفت: با همسرم اختلاف داشتم و به همین خاطر او از من خواست مدتی جدا از هم زندگی کنیم. اما وقتی بعد از دو هفته به خانه برگشتم، از شوهرم خبری نبود.
خانواده‌اش نیز خبری از او نداشتند. با شکایت زن جوان به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات برای یافتن هومن آغاز شد. در نخستین گام تیم تحقیق به سراغ بیمارستان‌ها، کلانتری‌ها و دوستان و آشنایان هومن رفتند اما از مرد جوان خبری نبود.
با توجه به اینکه زن و شوهر با هم اختلاف داشتند، این فرضیه مطرح شد که همسر هومن به نام شراره در ماجرای ناپدید شدن شوهرش نقش داشته باشد و سناریوی دوری دو هفته‌ای نیز ساختگی باشد. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که برادر ناتنی شراره در شب حادثه در نزدیکی خانه آنها دیده شده است.
با این احتمال که مرد جوان در این ماجرا نقش داشته باشد، به دستور بازپرس حبیب الله صادقی، برادر ناتنی شراره بازداشت شد. مرد جوان ابتدا مدعی بود که از سرنوشت دامادشان بی خبر است اما زمانی که در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت، به جنایت اعتراف کرد: شوهر خواهرم مدام شراره را اذیت می‌کرد و من از این ماجرا بسیار ناراحت بودم. شب حادثه به خانه خواهرم رفتم که دوباره بین آنها دعوا شروع شد و ناگهان هومن با قمه به سمت خواهرم حمله کرد.
من به دفاع از خواهرم با او درگیر شدم و در این درگیری با شالی که داشتم، او را خفه کردم. ناگهان به خودم آمدم و متوجه شدم که هومن نفس نمی‌کشد، ترسیده بودم و جسد را داخل ملحفه‌ای گذاشته و در صندوق عقب ماشین قرار دادم و از جنت آباد که خانه خواهرم بود به سمت سلطان آباد رفتم و جسد را در بیابانی در همان حوالی رها کردم. با اعترافات برادر ناتنی شراره، مأموران پلیس آگاهی پایتخت به دستور بازپرس جنایی به تحقیقات ادامه دادند. در استعلام از پلیس غرب استان تهران، مشخص شد که همزمان با ناپدید شدن هومن، جسد مردی با مشخصات او در سلطان آباد پیدا شده است.
با احتمال اینکه جسد کشف شده متعلق به هومن باشد، تحقیقات ادامه یافت و مشخص شد جسد متعلق به مرد 35 ساله است. درحالی که برادر ناتنی شراره مدعی است که در درگیری با هومن و برای دفاع او را به قتل رسانده است، اما نبود آثار کبودی و درگیری روی بدن مقتول، این احتمال را مطرح می‌کند که هومن در خواب به قتل رسیده و غافلگیر شده است. تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه اصلی این جنایت ادامه دارد.
 
نیاز نیست اطرافمون پر از آدم باشه
همون چند نفری که هستند آدم باشند کافیه!
پاسخ
سپاس شده توسط:


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ورزشکار افغان به دست شوهر سابقش تیرباران شد صنم بانو 1 18 ۳۱-۰۱-۰، ۰۷:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  ابهام در پرونده جنایت خیابانی صنم بانو 0 6 ۱۰-۱۲-۹۹، ۰۸:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  تنبیه شوهر فراری با اجیرکردن دو برادر سارق صنم بانو 1 11 ۲۹-۱۰-۹۹، ۱۰:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
صنم بانو (۱۳-۱۰-۹۹, ۰۸:۳۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان