امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جشن تولد پدربزرگ ۹۰ ساله با ۴۸ فرزند، نوه و نتیجه +تصاویر
این روز‌ها و در غوغای پرتلاطم زندگی خوب است کنار هم بودن‌ها و آرامش گرفتن‌ها، اینکه کمی دور از جنجال‌های فضای مجازی، خانواده‌ها به بهانه‌ای دور هم جمع شوند و قدر یکدیگر را بیشتر بدانند.

این پدربزرگ زرندی می‌گوید: در شناسنامه متولد ۱۳۰۷ هستم و ۹۰ سال سن دارم، اما ۵ ساله بودم که شناسنامه دریافت کردم و در اصل ۹۵ ساله هستم، هم‌اکنون هم به لطف خداوند، فعالیت‌های روزانه خود را بدون وابستگی به کسی انجام می‌دهم.
وی فعالیت کاری در زمینه کشاورزی، خوردن غذا‌های مقوی و لبنیات، عدم استعمال دخانیات، دید و بازدید‌های خانوادگی و محبت به خانواده و همسایگان را رمز طول عمر خود دانست و گفت: هیچ وقت با اعضای خانواده مشاجره نکرده‌ام و از حضور آن‌ها در کنار خود لذت می‌برم.

این پدربزرگ ادامه داد: از اینکه دو نفر از فرزندانم در دوران دفاع مقدس حضور داشتند و دارای خانواده‌هایی سالم و با افتخار هستند از صمیم قلبم خوشحالم و برای همه فرزندانم دعای خیر دارم.
بزرگترین فرزند این خانواده حمید مهدی‌زاده ۵۷ سال سن دارد و کوچکترین عضو خانواده نیز طا‌ها کودک یک و نیم ساله است.
حمید در ارتباط با جشن تولد پدرش گفت: هدف اصلی از برگزاری این جشن، بهانه برای دور هم‌نشینی خانواده و تکریم مقام والای پدر و مادر بود و اینکه باید قدردان زحمات پدر و مادر خود باشیم.
در این مراسم تمام اعضای خانواده از کوچک و بزرگ بر دستان و پیشانی پدربزرگ و مادربزرگ بوسه زدند و تعدادی از فرزندان هم پای پدر و مادر خود را بوسیدند و اشک شوق ریختند و از والدین خود خواستند که دعای خیر برای آن‌ها داشته باشند.
پدربزرگ شمع ۹۰ سالگی خود را فوت کرد و فرزندان با فرستادن صلوات طول عمر وی را از خداوند خواستار شدند.
این پدربرزگ زرندی که در زمینه شعر هم فعالیت دارد اشعاری بسیار زیبا در وصف انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری قرائت کرد.
حجت‌الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری زرند نیز که در این جشن حضور داشت با اشاره به روایات و احادیث پیرامون اهمیت احترام به والدین از دیدگاه اسلام و قرآن گفت: داشتن پدربزرگ و مادربزرگ در جمع خانواده‌ها نعمت بسیار ارزشمندی است.
وی اظهار کرد: این جشن بسیار خوبی بود، به‌ویژه اینکه همه اعضای خانواده، از برادر و خواهر و نوه‌ها و نتیجه‌ها در یک فضای شاد و ساده کنار هم بودند تا جوانان و نوجوانان فرهنگ احترام به بزرگتر‌ها را یاد بگیرند و آن را الگوی خود قرار دهند.
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: