امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جمال ساداتيان: تا «برف روي کاج‌ها» اکران نشود، هيچ فيلي نمي‌سازم
تهيه‌کننده «برف روي کاج‌ها» درباره شايعات شکل‌گرفته پيرامون همکاري‌اش با رخشان بني‌اعتماد توضيحاتي ارائه کرد.

[عکس: OnlineNewsImage.aspx?id=276098]

[عکس: LastNewsResourceImage.aspx?id=82] نامه/تهيه‌کننده «برف روي کاج‌ها» درباره شايعات شکل‌گرفته پيرامون همکاري‌اش با رخشان بني‌اعتماد توضيحاتي ارائه کرد.
سيد جمال ساداتيان، تهيه‌کننده «برف روي کاج‌ها» در پاسخ به اين پرسش مبني بر شايعه تهيه‌کنندگي فيلم جديد رخشان بني‌اعتماد گفت: من در اين شرايط هيچ فيلمي را تهيه نخواهم کرد و تا اکران «برف روي کاج‌ها» براي انجام هر کاري صبر مي‌کنم.
ساداتيان ادامه داد: اينکه بتوانم با خانم بني‌اعتماد کار کنم براي من يک افتخار است اما تا حالا حرفي در اين باره نشده است و اين مسائلي که مطرح مي‌شود، به حاشيه‌ها دامن مي‌زند که البته وجود اين حواشي به نفع اکران «برف روي کاج‌ها» نخواهد بود.
فيلم «برف روي کاج‌ها» اولين ساخته بلند پيمان معادي است که پس از گذشت يک سال اکرانش بلاتکليف است. تا امروز بارها زمان اکراني براي اين فيلم تعريف شده که هر بار با اما و اگرهاي فراوان روبه‌رو شده و هنوز موفق نشده رنگ پرده را ببيند.
اين فيلم توانست در سي‌امين جشنواره بين‌المللي فجر منتخب تماشاگران شود و بسياري از سينمايي‌ها معتقدند اکران اين فيلم مي‌تواند به احيا شدن سينماي ايران کمک کند.
ساداتيان درباره اکران اين فيلم گفت: آخرين توافق ما اکران دو نوروز يعني ارديبهشت خواهد بود و اميدواريم بدون هيچ مشکلي اين فيلم ارديبهشت اکران شود.
بعضی آدم‌ها ناخواسته همیشه متهم‌اند!
به خاطر :
سکوت‌شان ، کاری به کار کسی نداشتن‌شان ، خلوت‌شان ،
اتاق‌شان ، استراحت‌شان ، روی پای خود ایستادن‌شان ، دوست داشتنشان !
گویی جان میدهند برای اتهام بستن و از همه بدتر این‌ که :
زود فراموش می شود خوبی هایشان!
پاسخ
سپاس شده توسط: soomi