امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جملات دلهره آور مخصوص نیمه شب :)
زنم که کنارم روی تخت خوابیده بود ازم پرسید که چرا اینقدر سنگین نفس می کشم؟ من سنگین نفس نمی کشیدم...
-----------------------------------

زنم دیشب منو از خواب بیدار کرد که بهم بگه یه دزد وارد خونمون شده. دو سال پیش یه دزد وارد خونمون شد و زنم رو کشت...

با صدای بیسیمی که تو اتاق بچم هست بیدار شدم و شنیدم زنم داره براش لالایی می خونه، روی تخت جابجا شدم و دستم خورد به زنم که کنار من خوابیده بود...

من همیشه فکر می کردم گربه من یه مشکلی داره، آخه همیشه بهم ذل می زد تا اینکه یه بار که دقت کردم فهمیدم همیشه به پشت سر من ذل میزده...

هیچ چیز مثل خنده یه نوزاد زیبا نیست مگر اینکه ساعت 1 شب باشه و خونه تنها باشی...

بچم رو بقل کردم و توی تختش گذاشتم که بهم گفت: "بابایی زیر تخت رو نگاه کن هیولا نباشه" منم واسه اینکه آرومش کنم زیر تخت رو نگاه کردم. زیر تخت بچم رو دیدم که بهم گفت: "بابایی یکی رو تخت منه"...

یک عکس از خودم که روی تختم خوابیدم تو گوشیم بود، من تنها زندگی می کنم...

یه دختر صدای مامانش رو شنید که از طبقه پایین داد میزد و صداش می کرد، واسه همین بلند شکه که بره پایین، وقتی به پله ها رسید و خواست که بره پایین، مامنش به داخل اتاق کشیدش و گفت: "منم شنیدم!"....

آخرین چیزی که دیدم، ساعت رومیزیم بود که 12:07 دقیقه رو نشون می داد و این زمانی بود که یه زن ناخون های بلند و پوسیده اش رو تو سینم فرو کرد و با دست دیگش جلوی دهنم رو گرفته بود که صدام در نیاد. یهو از خواب پریدم و روی تخت نشستم و خیالم راحت شد که خواب می دیدم، که چشمم به ساعت رومیزیم افتاد... 12:06.... در کمد دیواریم با یه صدای آروم باز شد...

xcvlxcvlxcvlxcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا بگم چکارت نکنه .... شب من چطور بخوابم ؟zapszapszaps

من کلیپ ششمی رو دیدم ...خیلی باحاله
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
آیدا .... میشه امشب بیام خونه شما ؟ xcvb

خودم ،هنوز جلوی تلویزیون خوابم نمیبره ... آخه همش اون دختر مو بلنده فیلم رینگ (حلقه ) روی زمین می خزه و جلوی چشمم از تلویزیون میاد بیرون :-2-42-:
یه ده سالی هم از دیدن اون فیلم میگذره و هنوز....zaps
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۷-۹۵، ۱۲:۰۳ ق.ظ)samin banoo نوشته: آیدا .... میشه امشب بیام خونه شما ؟ xcvb

خودم ،هنوز جلوی تلویزیون خوابم نمیبره ... آخه همش اون دختر مو بلنده فیلم رینگ (حـ ـلقه ) روی زمین می خزه و جلوی چشمم از تلویزیون میاد بیرون :-2-42-:
یه ده سالی هم از دیدن اون فیلم میگذره و هنوز....zaps

بیا بیا تو راهت هم دو کیلو پیاز بخر

مثل منی ... هنوز شبا خواب میبینم zapszapszaps
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط: