امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنجال جدید درباره تغییر [color=#ff0000]جنسی[/color]ت بازیگر زن
برترین‌ها: خبر تغییر جنسیت شهره لرستانی ابعاد جدیدی به خود گرفته است. عده‌ای از مردم به دلیل نزدیکی اسم و فامیل دیگر بازیگر زن سینم ا و تلویزیون ایران «شهره سلطانی» او را با شهره لرستانی اشتباه گرفته‌اند و در صفحه اینستاگرام او خواهان توضیح بیشتر درباره تغییر جنسیت هستند.
شهره سلطانی درپی هجوم مردم به صفحه‌اش در اینستاگرام متنی را منتشر کرد. او در ابتدای این توضیحات، نوشت: مردم به خدا من شهره سلطانی هستم. من خودِ خودِ شهره سلطانی هستم و تا آخر عمر شهره سلطانی می‌مانم و شما باید سوالات خود را از همکار دیگرم شهره لرستانی (مازیار) بپرسید. 
[عکس: photo_2022-07-15_21-09-17.jpg]
چهارشنبه شب شهره لرستانی بازیگر سرشناس سینم ا و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی اینستاگرامی از تغییر جنسیت خود خبر داده و نام خود را نیز به مازیار تغییر داده است. او بلافاصله با انتشار فایلی صوتی تغییر جنسیت خود را تایید کرد و مدعی شد که بر اساس قوانین و شرع اسلام او اکنون دیگر زن نیست و اسمش مازیار لرستانی خواهد بود. وی در ادامه می گوید که بزودی اقدامات دیگر مربوط به تغییر جنسیتش را انجام داده و قصد دارد همچنان به حضور در سینم ا و تلویزیون به عنوان یک مرد ادامه دهد.
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: