امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواد نکونام: محمدزاده هم حرف هایم را تائید کرده
[عکس: 14-8-4-23394620140804174357-neko-5.jpg]

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی که این روزها به طور کامل درباره اختلافاتش با امیر قلعه نویی سکوت کرده، در محفلی دوستانه گفته است: «برای همه ثابت شد که اطرافیان ایشان پول گرفته اند. مسئولان فدراسیون روی این حرف های من صحه گذاشتند. خود آقای محمدزاده و علیپور هم این موضوع را تائید کرده اند.» نکونام همچنین گفته است: «من اینقدر جرات دارم که حرف هایم را در همان زمان بزنم نه در آینده. من سال گذشته مدارک لازم درباره فعالیت دوست آقایان را به فدراسیون ارایه دادم.»
خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که نکونام در این محفل دوستانه اعلام کرده از دو مسئول باشگاه استقلال به دادگاه شکایت خواهد کرد.
43 43نام کاپیتان تیم ملی که این روزها به طور کامل درباره اختلافاتش با امیر قلعه نویی سکوت کرده، در محفلی دوستانه گفته است: «برای همه ثابت شد که اطرافیان ایشان پول گرفته اند. مسئولان فدراسیون روی این حرف های من صحه گذاشتند. خود آقای محمدزاده و علیپور هم این موضوع را تائید کرده اند.» نکونام همچنین گفته است: «من اینقدر جرات دارم که حرف هایم را در همان زمان بزنم نه در آینده. من سال گذشته مدارک لازم درباره فعالیت دوست آقایان را به فدراسیون ارایه دادم.»
خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که نکونام در این محفل دوستانه اعلام کرده از دو مسئول باشگاه استقلال به دادگاه شکایت خواهد کرد.
زنـــــده باد هـــــدف... :)

پاسخ
سپاس شده توسط: