امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جیمز: حرف‌های ترامپ خنده‌دار و ترسناک است
 ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳

جیمز: حرف‌های ترامپ خنده‌دار و ترسناک است

فوق‌ستاره بسکتبال آمریکا گفت: وقتی که این رئیس‌جمهور چیزی می‌گوید نباید تعجب کنید. حرف‌های او خنده‌دار است، خنده‌دار و ترسناک!
 خبرگزاری تسنیم: لبران جیمز، فوروارد و فوق‌ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز در پیامی ویدئویی گفته که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای سایرین هیچ ارزشی قائل نیست.
لبران جیمز در این پیام ویدئویی از ترامپ به‌عنوان «ولگرد توئیتر» نام برده و گفته است: صاحب شغل نخست ایالات متحده که توسط اکثریت آرا انتخاب شده، کسی است که مردم را درک نمی‌کند و واقعاً برای آنها ارزشی قائل نیست.
او گفت: وقتی که کودک بودم، 3 نفر همیشه برای من به‌عنوان قله و آرزوهایی دست‌نیافتنی وجود داشتند: بهترین ورزشکار، بزرگ‌ترین آهنگساز و رئیس جمهور. هیچ‌کس تصور نمی‌کند که روزی یکی از اینها باشد ولی می‌تواند همیشه از آنها الهام بگیرد. من هیچ‌گاه احساس نمی‌کردم که روزی رئیس جمهور آمریکا شوم و رئیس جمهور همیشه الهام‌بخش من بوده است ولی در این لحظه و در این مقطع زمانی با رئیس جمهور آمریکا،‌ دوران بدی را سپری می‌کنیم.
جیمز تصریح کرد: تا زمانی که نتوانیم آنچه را از دهان این مرد خارج می‌شود تغییر دهیم باید به مردم هشدار دهیم که ما را ببینند و به ما گوش کنند که البته این هم، راه درستی نیست.
لبران جیمز که بارها در حرف‌های خود از ترامپ با عناوینی مثل «به‌اصطلاح رئیس جمهور» و «آن آدم» نام برده است در بازی تیمش مقابل واشنگتن ویزاردز، کفش‌هایی به‌پا داشت که یکی سفید و دیگری سیاه بود. همچنین روی کفش‌ها کلمه «تساوی» نوشته شده بود.
لبران جیمز در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 کنار چهره‌های شناخته‌شده NBA مثل استیو کر،‌ گرگ پاپاویچ و استیو فان گاندی از هیلاری کلینتون حمایت کرد.
کوین دورانت، ستاره تیم گلدن استیت وریرز نیز پس از قهرمانی تیمش در لیگ گفت که برای ملاقات با رئیس جمهور آمریکا به کاخ سفید نمی‌رود. ترامپ هم در اقدامی تلافی‌جویانه اعلام کرد که قهرمان لیگ را به کاخ سفید دعوت نخواهد کرد.
جیمز در پایان گفت: وقتی که این رئیس جمهور چیزی می‌گوید نباید تعجب کنید. حرف‌های او خنده‌دار است، خنده‌دار و ترسناک!‌
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: