امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضور غير قانوني بوناچيچ / کريمي در استقلال يا پرسپوليس/خانه نشيني ?
Rainbow 
مصاحبه هاي روز فوتبال؛

حضور غير قانوني لوکا بوناچيچ روي نيمکت مس، انتقال کريمي به استقلال يا پرسپوليس در فصل آينده و خانه نشينش رکور دار دربي هاي متوالي را در متن ذيل بخوانيد.
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران مصاحبه هاي اختصاصي باشگاه خبرنگاران به شرح ذيل مي باشد.

ابراهیم قاسم پور سرمربی اخراجی مس کرمان هنوز قراردادش با اين تیم فسخ نشده اما مدیر عامل باشگاه با لوکابوناپیچ قرار داد رسمی به ثبت رسانده است البته قاسم پور مصاحبه تندی هم علیه شهبازی کرده است.

وی در این خصوص گفت: آدم که نکشتم صد بار دیگر هم می گوم پول من استخوان می شود و از گلوی مدیر عامل باشگاه بیرون می آید.
وی ادامه داد: خود کفاشیان باعث و بانی این مشکلات است چون او می داند قرار داد لوکا غیر قانونی است چون قرار داد من با مس فسخ شده و شهبازی برای اینکه حق و حقوقم را پرداخت نکند مرااز مس اخراج کرده است.

مظلومی: تا پایان فصل خانه نشین هستم

پرویز مظلومی سرمربی فصل گذشته استقلال قصد دارد تا پایان فصل خانه نشین باشد هر چند این مربی از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشت اما وی توضیح داد تا در لیگ دوازدهم تیمداری نکند و به کارهای متفرقه روی بیاورد.

مظلومی در این خصوص گفت: چند پیشنهاد داشتم اما به خاطر اینکه شرایط مناسب نبود قبول کردم و می خواهم تا پایان فصل خانه نشین باشم.

وی در مورد پیشنهاد مدیر عامل باشگاه پیکان برای جانشینی ویسی ادامه داد:من از پیکان پیشنهاد نداشته و ندارم، نمی دانم این شایعات از کجا منشا می گیرد.

کریمی: قرمز و آبی برایم مهم نیست

این روزها یعقوب کریمی ملی پوش نفت تبدیل به سوژه رسانه ها شده است این بازیکن با پایان لیگ دوازدهم قرار دادش با نفت به اتمام می رسد و می تواند به تیم دلخواهش ملحق شود.

کریمی به دلیل مخالفت باشگاه نه توانست به پرسپولیس برود و نه به استقلال ! وی در این خصوص به باشگاه خبرنگاران گفت: مسئولان باشگاه مانع پیوستم به سرخابی شدند.

کریمی افزود: استقلال و پرسپولیس فرقی برایم ندارد آخر فصل هر تیمی که شرایطش خوب باشد به آن ملحق خواهم شد.

آذر نیا: بعید می دانم اعتمادی به تبریز باز گردد

عقیل اعتمادی دروازه بان تراکتور سازی چند ماهی است که بدون اجازه مسئولان باشگاه تراکتور از ایران خارج شده و به هلند رفته است اعتمادی به خاطر مشکلاتی که با تونی و دستیار وی داشت از تبریز خارج شد.

آذر نیا سرپرست این تیم تبریزی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: عقیل بدون اطلاع ما به کشورش بازگشت.

وی با اشاره به اینکه آیا اعتمادی بعد از بازگشت به تبریز جریمه خواهد شد یا خیر ادامه داد: هنوز معلوم نیست که این دروازه بان باز گردد چرا جریمه اش کنیم./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: