امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضور ورزشکاران زن هلندی با لباس اسلامی+ تصویر
«سیندی وان دن برم»( Cindy Van Den Brême)، لباس های ورزشی محجبه را در هلند برای مبارزه با اسلام هراسی در اقدامی نو و مبتکرانه برای بانوان ورزشکار مسلمان طراحی کرد.

این طراح لباس مسلمان اولین بار به توصیه یکی از ائمه جماعات کشورش تصمیم گرفت برای دانش آموزان دختر مسلمان لباس ویژه ای طراحی کند تا آنان بتوانند آزادانه ضمن حفظ موازین شرعی در درون مدرسه به انجام فعالیت های ورزشی بپردازند.

[عکس: 108372_922.jpg]

وی در مصاحبه با رسانه های هلند در رابطه با این اقدام خود، توضیح داد: در هلند کمیته ای به نام کمیته «برابری در رفتار» برای نظارت و مبارزه با رفتارهای تبعیض آمیز اجتماعی وجود دارد که در ابتدا در پاسخ به شکایات متعدد بانوان محجبه، از حجاب زنان دفاع میکرد و معتقد بود هیچکس نمیتواند حق داشتن پوشش را از زنان مسلمان سلب کند؛ اما در ادامه تغییر نظر داد و اعلام کرد که حجاب با انجام فعالیت های ورزشی تناسب ندارد و حتی میتواند خطرناک باشد!

این بانوی هنرمند خاطرنشان کرد: من در مطالعاتم تلاش کردم تا پوششی که را طراحی کنم که برای ورزش مناسب باشد و هم بانوان مسلمان و غیر مسلمان بتوانند از آن استفاده کنند.

لباس های طراحی شده توسط این بانوی مسلمان هم اکنون با نشان تجاری «کپسترز»( Capsters) در هلند به فروش میرسد و توانسته است با رعایت تنوع در رنگ، جنس و طرح و هماهنگی با سلیقه روز، بازار مناسبی برای خود ایجاد کند.
In my heart, an ice flower has sprouted
پاسخ
سپاس شده توسط: v.a.y ، *Zahra* ، admin
حتي مايوي اسلامي هم طراحي شده...
يه اسم مخصوصي هم دارهShy
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
آره دیگه مگه شلوار غواصی ندیدی همون شلوار جذبی کلش هم اومده
نقاش خوبی نبودم
اما این روزها به لطف تو
انتظار را دیدنی می کشم
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایول ، ازش خوشم اومد

ولی خب به نظرم این کاری بود که باید یه ایرانی میکردxcvl
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
آفرين
به دين خودشون پاي بند هستن
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: