امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمله گورخر خشمگین به کودکی در پارک ارم
جهانگیری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران
باغ وحش تهران قطع انگشتان پسر بچه توسط گور خر را تکذیب کرد
مدیر مجموعه تفریحی ارم سبز گفت: سهل انگاری پدر باعث یک جراحت کوچک در پای چپ پسر بچه 4ساله شد.

جهانگیری ، مدیر مجموعه تفریحی ارم سبز در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: حوالی ظهر روز گذشته یکی از بازدید کنندگان در حین بازدید از حیوانات در یک اقدام اشتباه پسر بچه خود را با عبور از حفاظ نگهداری از گور خر های ایرانی داخل جایگاه قرار می دهد، وحیوان نیز با نزدیک شدن به کودک گوشه کفش کودک را می کند که این اتفاق باعث می شود ،قسمتی از پای چپ آن نیز دچار جراحت شود.

وی با تکذیب قطع 2 عدد از انگشتان پای پسر بچه افزود:با توجه به استاندارد سازی جایگاه های حیوانات این اشتباه از طرف پدر بوده که خود فرد نیز به این موضوع اشراف داشته و رضایت خود را از مجموعه ارم سبز به طور مکتوب اعلام کرده است.

جهانگیری ادامه داد: با توجه به اینکه برخی از رسانه ها با انتشار خبر کذب سعی در تشویش اذهان عمومی دارند ،مجموعه ارم سبز شکایت خود را از خبرگزاری مورد نظر پیگیری خواهد کرد.
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
یا حضرت عباس!!!!!!!!!چه پدر احمقیdviazaps
عمق نگرانی های ما؛فاصله ی ما را از خدا نشان میدهد....
پاسخ
سپاس شده توسط: