امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانواده ای که همگی چهره ای برای مدل شدن دارند
پدر خانواده آنتونی 33 ساله، مادرشان کیمبرلی 31ساله و فرزندانشان تیلی 5، میسی 3 و هنری 18 ماهه رویای افرادی هستند که در زمینه تبلیغات کار می کنند و به همین دلیل این خانواده سالانه هزاران پوند برای چهره فتوژنیک خود، پول در می آورند.
این خانواده جالب همگی چهره مدل شدن دارند خانواده رولید اهل انگلستان از مادر و پدر گرفته تا سه فرزندشان به طور ژنتیکی شانس دارا بودن چهره مدلینگ را دارند. آنها از این جذابیت خود حداکثر استفاده را کرده و همگی آنها در صدها آگهی تبلیغاتی در زمینه های مختلف ظاهر شده و روزانه مبلغی به ارزش 1000پوند برای عکس برداری دستمزد دریافت می کنند.
[عکس: 0.997697001402197450_taknaz.jpg]
پدر خانواده آنتونی 33 ساله، مادرشان کیمبرلی 31ساله و فرزندانشان تیلی 5، میسی 3 و هنری 18 ماهه رویای افرادی هستند که در زمینه تبلیغات کار می کنند و به همین دلیل این خانواده سالانه هزاران پوند برای چهره فتوژنیک خود، پول در می آورند.به گزارش تکناز این خانواده از زمان تولد دومین دخترشان مورد توجه قرار گرفته از آن زمان تاکنون بسیار در این زمینه پرمشغله هستند.
[عکس: 0.169185001402197451_taknaz.jpg]
کیمبرلی که کار مدلینگ را از 13 سالگی شروع کرده است می گوید:”من فکر می کنم ما بیشتر به این دلیل مورد پسند تبلیغات واقع شده ایم که یک خانواده واقعی از نژادهای مختلف هستیم. زمانی که من اولین بار کار مدلینگ را شروع کردم بیشتر از خانواده ای با مرد و زن سفید پوست و یا مرد و زن سیاه پوست استفاده می شد.
[عکس: 0.171373001402197451_taknaz.jpg]
[عکس: 0.172831001402197451_taknaz.jpg]
آرامش چیست  ؟
نگاه به گذشته و شکر خدا
نگاه به اینده و  اعتماد به خدا
نگاه به اطراف و جستجوی خدا
نگاه به درون و دیدن خدا
لحظه  هایت سر شار از بوی خدا  . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه جالب ممنون
مهمترین درسی که از زندگی اموختم این بود...
. هیچکس شبیه حرفهایش نیست...
پاسخ
سپاس شده توسط: