امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ختم قران به نیت سلامتی امام زمان..خودتون وخانوادتون
اینم من میخونم

11................ 15 آل عمران .................. 51 آل عمران ....................... قل اونبئکم
12................ 52 آل عمران .................. 92 آل عمران ....................... فلما احس
13................93 آل عمران .................. 132 آل عمران ....................... کل الطعام
14................ 133 آل عمران .................. 170 آل عمران ..................... وسارعوا
15................171 آل عمران .................. آخر سوره ..................... یستبشرون

سپاس شده توسط: nafas ، sadaf ، saba erfan ، .RaHa. ، ونوشه ، مرد آریایی ، لیلی
صدف هم این حزب رو برداشت
16................1 نساء ....................... 23 نساء........................ بسم الله الرحمن
وهمچنین حزب ۶۳-۶۴ کل سوره طه
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
سپاس شده توسط: sadaf ، saba erfan ، .RaHa. ، ونوشه ، مرد آریایی ، لیلی
سلام نفس جان
من حزب های 100،101،102،103 رو میخونم.
روحش شاد.
خدایا نگویم دستم بگیر
عمریست گرفته ای
مبادا رها کنی
سپاس شده توسط: nafas ، saba erfan ، .RaHa. ، ونوشه ، مرد آریایی ، لیلی
3.................. 75 بقره ....................... 105 بقره ........................ اقتطمئون
4................. 106بقره ........................ 141 بقره....................... ما ننسخ
5................. 142 بقره ........................ 176 بقره ...................... سیقول
6................. 177بقره ........................ 202 بقره...................... لیس البر
من اینارو میخونم
All day, all night, I’ll be waitin’ standby
Can’t stop because I love it, hate the way I love you
All day all night, maybe I’m addicted for life, no lie.
I’m not too shy to show I love you, I got no regrets
I love you much, too much to hide you, this love ain’t finished yet.
سپاس شده توسط: saba erfan ، .RaHa. ، ونوشه ، nafas ، مرد آریایی ، لیلی
اینام سهم اقا ساسان
22................ 1 مائده ....................... 26 مائده ........................ بسم الله الرحمن الرحیم
23................ 27 مائده ...................... 50 مائده ........................ واتل علیهم
24................51 مائده ...................... 81 مائده ........................ یا ایها الذین
25................82 مائده ...................... 108 مائده........................ لتجدن
26................ 109 مائده ...................... 35 انعام ....................... یوم یجمع
سپاس شده توسط: saba erfan ، .RaHa. ، ونوشه ، مرد آریایی ، لیلی
حزب ۷-۸-۹-۱۰ رو هم لیلی برداشت
اتی هم اینو برداشت

119...............1 اعلی .................... آخر سوره ی ضحی ................................. بسم الله الرحمن الرحیم
108...109...110......روحش شاد.... الفاتحه..............maramaramaramaramarazaps
تــو میگذری .. زمان ..
میــگـــــذرد !..
چه كنم با دلــــ ـــ ـی ..
كه از تو ..
توان گذشتنش ..
نیستـــــ ـــ ـ ؟!!
سپاس شده توسط: ونوشه ، nafas ، .RaHa. ، مرد آریایی ، لیلی ، mahtabiiiiii
این حزب هارم من میخونم.اگه باز موند یا تموم شد بازم میام.ایشالله روحش مثل همیشه شاد باشه.

31................1 اعراف .................... 46 اعراف .......................... بسم الله الرحمن الرحیم
32................47 اعراف .................... 87 اعراف ......................... و اذا صرفت
33................88 اعراف .................... 141 اعراف ......................... قال الملا
34................142 اعراف .................... 170 اعراف ....................... و وعدنا
35................171 اعراف .................... آخر سوره ....................... و اذ نتقنا
36................1 انفال ...................... 40 انفال .......................... بسم الله الرحمن الرحیم
37................41 انفال ...................... آخر سوره ......................... و اعلمواmaramara
سپاس شده توسط: ونوشه ، nafas ، .RaHa. ، مرد آریایی ، لیلی
70...............75 مومنون .................. 20 نور ............................. و لورحمناهم
71...............21 نور........................ 52 نور.............................. یا ایها الذین
72...............53 نور........................ 20 فرقان ............................. و اقسموا باالله
117...............1 نبا ....................... آخر سوره ی تکویر ................................. بسم الله الرحمن الرحیم
61...............75 کهف ..................... 21 مریم ............................ قال الم
62...............22 مریم..................... آخر سوره ............................. فحملته

سلام ... اگه بازم حزب موند برمیدارم ... ممنون نفس جان mara
سپاس شده توسط: nafas ، .RaHa. ، مرد آریایی ، لیلی