امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خخخخخخخخ
عاقا توجه کردین چقد جدیدا این آقایون خانم شدن!
حالا اون ابرو ها و موها و صورتاشون و آشپزی شون به کنار - دیروز دیدم آقاهه یه کیف زنونه هم دستشه داره راه میره -خیلی هم بهش میومد.
خانما اگه کیفتون سنگینه خوب آت و آشغالاش کم کنین ندین دست شوهر بدبختتون بیارن!!!
ماشالاه به به خانمی این آقایون ...

قبلنا می.گفتن ...
مرد باید ایستاده بمیرد یا با سربی(گلوله) توی سینه ...
مردای امروزیم زیر موچین و بوتاکس و پروتز و عمل بینی. جون ندن خیلیه
:)))))))
این دیگه خداییش خیلی ضایعه D:

فرق بین مردای قدیم و جدید:
قدیمترها لحن مردها:
گستاخی مکن زن!! طعام را بیاور ...
امــا اکنون :
عسلم امشب ظرفا نوبت منه یا تو :))

مو داشتن اندازه چی سیبیل داشتن سیبیل نبود که چهل بیل بود ابرو داشتن مثل موکت
حالا مخاطب خاصای امروزی از ما دخترا جیگر تر شدن ادم خجالت میکشه باهاشون بره بیرون ابرو نازک صورتش یه دونه موی اضافی هم نداره موهاهم که همش یه وره
خدا رحم کنه ◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆�� �◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆� ��◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆برادر من عزیز دلم
وقتی وسط خیابون نشستی لاستیک ماشینتو عوض میکنی هرز گاهی اون شلوارتو بکش بالا ...:)))◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆�� �◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆� ��◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆
ابروهاشونو برداشتن گفتیم حتما ابروهاشون کلفت بودن،صورتشونو بند انداخبتن ندیده گرفتیم، گوشواره و دستبند و ... آویزون کردن بازم به روی خودمون نیاوردیم،اما شما بگید،اپیلاسیون کل بدنشونو کجای دلمون بذاریم آخه؟!!!!!◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆�� �◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆� ��◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆شما پسرا خجالت نمیکشید بوی گند اشغالا محلو برداشته اونوق اومدین پست میخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ

از قیافه پسره معلومه مسواک شخصی هم نداره
قیافش شبیه دمپایی جلو بسته ی توالت میمونه
بعد تو اینو زده :
“من همیشه بهترین ها واسم بوده و هست
اگه مال من نشدی قطعاً بهترین نبودی”

این پسرایی که همیشه شیک و لباسای اتو کرده و بوی عطر و لباس تمیز و موی سر سشوار خورده میان سر کلاس …
فقط خواستم بگم تمام وسایلی که باعث این همه مرتب و تمیز بودن به کار برده شده همشون الان توی اتاقش ولو هستن !ماشا اله آقایون تازگیا خیلی خانوم شدن..تلویزیونو که روشن میکنی
.
.
.
.
... .
.
.
.
.
.
..،هر شبکه ای میزنی ،یکیشون داره آشپزی یاد میده..
راضیم ازتون.......... .... :))

پسر:خیلی دوست دارم تو چی؟دختر:اگه دوستت نداشتم بهت زنگ نمیزدم که بگم از این ساعت به بعد بیرون نری اخه نمیخوام از دستت بدم الان ساعت جمع اوری ..زباله هاست

اینقدر دوست دارم از این ربان پهن قرمزا که دور سبزه میبندیم دور کله این پسرا که موهاشونو عین چمن کف رفته از ورزشگاه آزادی کردن ببندم !!!! نکردن هم چمن قد کافی کش برن . نسیه که کار از پیش نمیره . یه تیکه چسبوند ن اون وسط دور تا دور خالی کردین !!!!◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆�� �◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆� ��◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆دیدین بعضی از این آقا پسرا چه مویی بلند میکنن،اتو میکنن و با حوصله و به شکل های گوناگون میبندن؟؟؟؟؟لامصعب نمیدونم اینا چه انگیزه ای دارن اینکارارو میکنن؟؟؟؟!!!!یعنی منه دختر اینا رو خیابون میبینم از خودمو و دختر بودنم خجالت میکشم.....بی صاب نمیدونم چرا این انگیزه تو من بیدار نمیشه که هر هفته ی بار موهامو شونه میکنم و تازه هرسه ماه یکبار هم موخوره میوفته!!!!
تذکر:آقا پسرایی که نمیدونن موخوره چیست،لطفا به این برادرای خواهرنما مراجعه کنند!!!!

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخ

دختـــــــــــــــــــرا جیغغغغغغغغغغغغغ دسسسسسسسسسسست هوراااااااااااااااااا
دختـــــــــــــــرا پرچم بدید بالا
- - - Updated - - -
آنقدر بغــض هایم را فرو دادم و خندیدم که
خدا هم باورش شد که چیزی نیستــــ
پاسخ
سپاس شده توسط: v.a.y ، .RaHa. ، maedeh
وانیا جون چرا جوسازی می کنی گلم. فقط خواسته واقعیت رو نمایش بده.قضاوت که نکرده!!!TongueTongueTongueasnaasnaasna
همانند مردابی شده‌ام که رویای پیوستن به دریا را دارد
اما خورشید را بالای سر خود می‌بیند
و از کابوس بیابان رهایی نمی‌یابد

پاسخ
سپاس شده توسط: NedA II ، maedeh
پسر:خیلی دوست دارم تو چی؟دختر:اگه دوستت نداشتم بهت زنگ نمیزدم که بگم از این ساعت به بعد بیرون نری اخه نمیخوام از دستت بدم الان ساعت جمع اوری ..زباله هاست
ایول عالی بود asnaasnaasnaasnaasna
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
پاسخ
سپاس شده توسط: مرداب ، NedA II
واقعا حقیته.

"دیدین بعضی از این آقا پسرا چه مویی بلند میکنن،اتو میکنن و با حوصله و به شکل های گوناگون میبندن؟؟؟؟؟لامصعب نمیدونم اینا چه انگیزه ای دارن اینکارارو میکنن؟؟؟؟!!!!یعنی منه دختر اینا رو خیابون میبینم از خودمو و دختر بودنم خجالت میکشم.....بی صاب نمیدونم چرا این انگیزه تو من بیدار نمیشه که هر هفته ی بار موهامو شونه میکنم و تازه هرسه ماه یکبار هم موخوره میوفته!!!! "

نه در حد موخوره و اینا.ولی در کل.این یکی روموافقم.اخه منه دختر این همه به خودم نمیرسم که توئه پسر میرسه.که چی آخه؟maramaramara
پاسخ
سپاس شده توسط: