امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خداحافظی لیام نیسون با ژانر اکشن در [color=#ff0000]سینم[/color] ا
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

خداحافظی لیام نیسون با ژانر اکشن در سینم ا
لیام نیسون بازیگری که برای نقش آفرینی در فیلم‌های اکشن شناخته می‌شود، اعلام کرد به زودی از بازی در این ژانر اعلام بازنشستگی می‌کند.
باشگاه خبرنگاران جوان: لیام نیسون بازیگری که برای نقش آفرینی در فیلم‌های اکشن شناخته می‌شود، اعلام کرد به زودی از بازی در این ژانر اعلام بازنشستگی می‌کند.

[عکس: 2524677_283.jpg]

به نقل از اِن اِم ای، لیام نیسون فکر می‌کند زمانش برای بازی به عنوان ستاره فیلم‌های اکشن به پایان رسیده است.

بازیگر فیلم سینم ایی «ربوده شده» گفت: چند پروژه اکشن دیگر برای اکران دارم؛ اما بعد از آن بیشتر به سراغ نقش‌هایی خواهم رفت که فعالیت فیزیکی کمتری داشته باشند؛ چرا که فکر می‌کنم برای ژانر اکشن پیر شده ام.

او اظهار کرد: من حدوداً ۶۸ ساله ام. خوشبختانه با وجود کرونا چندین پروژه را امسال انجام دادم، اما فکر می‌کنم که دیگر زمان خداحافظی از بازی در ژانر اکشن فرا رسیده است. واقعاً دوست دارم در فیلم‌ها با افرادی که نصف سن من را دارند، کتک کاری کنم؛ اما گاهی این کار من را از نفس می‌اندازد.

آخرین فیلم لیام نیسون با نام «دزد صادق» مدتی پیش در سینم ا‌های آمریکا اکران شد. اثر جدید او به نام «تیرانداز» این ماه منتشر خواهد شد. او در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فیلم اکشن و دلهره آور «جاده یخی» است. این فیلم درمورد یک راننده است که در یک اقیانوس منجمد مأموریتی غیرممکن دارد.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
اصلا ۶۸ بهش نمیاد xcvl
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ