امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلعتبري: به گردان گفتم نرو پرسپوليس / پرسپوليسي ها من را دور زدند
Rainbow 
خلعتبري: به گردان گفتم نرو پرسپوليس / پرسپوليسي ها من را دور زدند
محمدرضا خلعتبري پيش از آغاز رقابت هاي ليگ برتر از پرسپوليس پيشنهاد داشت و حتي وي تا پاي امضاي قرارداد با سرخ پوشان هم رفته بود اما بنابه دلايل نامشخص رويانيان از جذب اين ملي پوش منصرف شد.
محمدرضا خلعتبري مهاجم سرعتي سپاها ن در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران گفت: زماني که در امارات بودم سردار رويانيان و سعيد شيريني به ديدنم آمدند و با من مذاکره کردند و به توافق رسيديم، اما وقتي که به تهران آمدم تا با سرخ پوشان قرارداد ببندم مسئولان باشگاه من را پيچاندند.

وي افزود: از انتخاب تيم سپاها ن خيلي راضي و با بازيکنان اين تيم راحت هستم و خوشحالم که به جمع زردپوشان ملحق شدم.

خلعتبري در خصوص ضعف سپاها ن در بازي هاي نيم فصل دوم گفت: يکي از خصوصيات فوتبال همين است که يک تيم نيم فصل را خوب شروع مي کند و تيم ديگري نيم فصل جديد را بد آغاز مي کند.

مهاجم ملي پوش سپاها ن خاطرنشان کرد: شک نکنيد سپاها ن قهرمان ليگ خواهد شد و ما کاري به استقلال نداريم چون هدفمان قهرماني در ليگ برتر است.

خلعتبري خاطرنشان کرد: زماني که شهاب گردان مي خواست به پرسپوليس بيايد گفتم نرو! اما ديگر دير شده بود و اين دروازه بان به جمع سرخپوشان ملحق شده بود با اين حال خوشحالم که گردان به سپاها ن بازگشته است او دروازه بان خوب و آينده داري است./ي
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: