امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلق چهره های وحشتناک با نقاشی روی صورت این دختر
تیلور جوئل می گوید:”من همیشه عاشق نقاشی روی پوست صورت و درست کردن چهره شخصیت های مورد علاقه و جالب هستم. من همیشه نقاشی می کشم اما از هالووین گذشته به نقاشی روی صورت علاقه مند شده ام. خیلی جالب است که با تمام وسایل مورد نیاز یک جا بشینی و به ذهن اجازه بدهی هر کجا که می خواهد برود! من همیشه نقاشی های سورئیال و استایل تاریک می کشم”.
این دختر جوان با نقاشی و گریم چهره خود انتشار آن در یوتیوب، به دیگران اجزه می دهد تا هنرنمایی وی را ببیند. خود می گوید که بسیاری از ایده ها را از یوتیوب گرفته است و هنرمندان سبک سورئال همچون اسائو اندروز (Esao Andrews) تاثیر زیادی بر این هنرمند جوان دارند.
اگر تماشای صحنه ها و تصاویر ترسناک برای شما آزار دهنده است از تماشای تصاویر و عکس های زیر خودداری فرمایید.
این هم برخی از چهره های وحشتناک و عجیب و غریبی که این دختر با کمک وسایل گریم و نقاشی و نیز به کمک صورت و چهره خود، درست نموده است.
[عکس: 1800376_854990551191976_8355018377782465...15x515.jpg]

[عکس: scary-makeup-face-painting-manatee94-1-515x527.jpg]
[عکس: scary-makeup-face-painting-manatee94-2-515x527.jpg]
[عکس: scary-makeup-face-painting-manatee94-3-510x680.jpg]
منبع: نماگویا به نقل از اوبراینسپایریشن
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
عکس اول رو که دیدم فک کردم واقعیه