امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجویان هنر؛ از ستاره‌داری تا ممنوع الخوابگاهی
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹  

خبرگزاری ایسنا: شب گذشته (12) اسفند، حراست خوابگاه «رسا»ی دانشگاه هنر، مانع از ورود یکی از دانشجویان به خوابگاه این دانشگاه شد.
[عکس: 1600715_542.jpg]
احسان بابامیر، دانشجوی کارشناسی رشته صنایع فرهنگی دانشگاه هنر در این باره توضیح داد: حدود ساعت 6 و 7 عصر روز شنبه قصد ورود به خوابگاه را داشتم که با ممانعت حراست خوابگاه رو به رو شدم و آنها به من گفتند که شما ممنوع الورود هستید.
وی ادامه داد: از آنها علت را جویا شدم و آنها به من گفتند که همین الان از ریاست با ما تماس گرفته‌اند و گفته‌اند هر کارمندی را که به شما اجازه ورود به خوابگاه را بدهد اخراج می‌کنیم.
[عکس: 1600714_599.jpg]
بابامیر افزود: از آنها درخواست کردم که اگر نامه کتبی‌ای دارند به من نشان دهند اما به من پاسخ دادند که وظیفه ما نیست که به شما نامه کتبی بدهیم و رئیس ما شفاها این دستور را به ما داده است.
به گفته این دانشجو پس از آنکه ماموران حراست با اصرار وی برای نشان دادن دستور و یا نامه کتبی رو به رو شدند، با نیروی انتظامی تماس گرفتند و با بیان اینکه وی اقدام به ایجاد تشنج در خوابگاه کرده است، از ماموران پلیس خواستند که وی را از خوابگاه خارج کند.
[عکس: 1600716_981.jpg]
ماموران نیروی انتظامی پس از شنیدن توضیحات این دانشجو، از بیرون کردن وی از خوابگاه صورتجلسه‌ای تهیه کرده و به حراست خوابگاه متذکر شدند که اگر برای این دانشجو خارج از خوابگاه اتفاقی رخ دهد، مسئولیتش با دانشگاه خواهد بود.
بابامیر با اشاره به اینکه محل سکونت وی استان چهارمحال بختیاری است، گفت: چون جایی را نداشتم به همراه وسایلم جلوی در خوابگاه مستقر شدم.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: