امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجویی که درس نخواند و میلیاردر شد!
ما تصور میکنیم دانشگاه رفتن تنها راه موفقیت و خوشبختی است. اما این موضع همیشه صادق نیست.

وبسایت باشگاه خبرنگاران: ما تصور میکنیم دانشگاه رفتن تنها راه موفقیت و خوشبختی است. اما این موضع همیشه صادق نیست.

دانشجویی که از دانشگاه ترک تحصیل کرد با استفاده از خوش فکری خود در بدترین روزهایش30 هزار پوند (حدود 132 میلیون تومان) درآمد دارد.

این دانشجو که در دانشگاه باکینگهام در حال تحصیل در رشته مدیریت کسبوکار بود، تصمیم گرفت که دیگر دانشگاه را ادامه ندهد و از وامی که از دانشگاه گرفته بود به عنوان سرمایه استفاده کند و بیشترین منفعت را از آن ببرد. او با آن پول سهام خریده و از آن به بعد مشغول خرید و فروش سهام است.

طبق گفته وی گاهی اوقات اوضاع بازار اصلا مساعد نیست اما او در بدترین روزهایش حداقل بین 20 تا 30 هزار پوند درآمد دارد ولی در مورد بیشترین میزان درامدش گفت که این مبلغ را بیان نمیکند.

Click here to view the original image of 550x383px and 56KB.
[عکس: 745955_727.jpg]

الیجا اُیفسو که 21 سال دارد در حال حاضر تنها یک ساعت در روز کار میکند و درآمد دلخواهش را کسب میکند. او اخیرا مرسدس ینز جیتیاس خریده و در کمبروِل لندن زندگی میکند.

او میگوید اگر شما سخت کار کنید دیگر به برچسب قیمت لباسها توجهی نمیکنید.

این پسر میلیاردر گفت: درکودکی دوستان زیادی داشتم که ما با هم از ماشینها مورد علاقه مان حرف میزدیم از خانه رویاییمان میگفتیم اما متاسفانه، دوستانم هنوز در همان محیط و محله قدیمی زندگی میکنند و به همان مدرسه قدیمی میروند و به آن شرایط عادت کردهاند. آنها تلاش چندانی برای رسیدن به خواستههایشان نکردند اما من بهترین ساعتها با مارکهای معروف و ماشین های مورده علاقهام را خریداری میکنم و از زندگیام لذت میبرم و هرقدر بخواهم کار میکنم.

Click here to view the original image of 550x303px and 45KB.
[عکس: 745956_846.jpg]

الیجا گفت که من از کودکی به ماشین لامبورگینی علاقه بسیار داشتم و آرزوی داشتنش را در سر میپروراندم من با تلاش بسیار توانستم ماشین مورد علاقه ام را نیز خریداری کنم.

رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
بعضي از افراد مُخ اقتصادي قوي دارن...
اهل ريسك به موقع هستن و ...Shy
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
من دیگه مدرسه نمی رم
ههههههههههههههه
پاسخ
سپاس شده توسط: