امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه آزاد را قهرمان لیگ بانوان می کنیم / بیشترین قرارداد بسکتبا
Rainbow 
عیسائیان:
دانشگاه آزاد را قهرمان لیگ بانوان می کنیم / بیشترین قرارداد بسکتبال بانوان را دارم
بازیکنان تیم بسکتبال بانوان دانشگاه آزاد با اطمینان از قهرمانی این تیم در فصل جاری گفت: امسال با 30 میلیون تومان بیشترین قرارداد بانوان را داشتم که این در مقابل قراردادهای آقایان ناچیز است.
تینا عیسائیان بعد از صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ بسکتبال بانوان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تأکید کرد: در بازیهای پلی آف مقابل تیم سال قبلم آرارات قرار گرفتم اما با توجه به اینکه اکثر هم تیمی های سال قبلم همراه من به دانشگاه آزاد آمدند همان حس بازی در آرارات را در این تیم دارم و از طرفی تیم آرارات با توجه به جدایی بیشتر بازیکنان سال قبل ضعیفتر شده است هرچند در بازیهای انتهایی لیگ نسبت به ابتدای فصل شرایط مناسبتری پیدا کرده اند. علت جدایی ماهم مسائل مالی بود اما شرایط مالی آنها مانند قبل خوب باشد در آینده امکان بازگشت به آرارات را دارم.

وی در مورد صحبت های یکی از مربیان تیم های سوپر لیگی در مورد خشن بازی کردن و خطاهای زیاد تینا در زمین توضیح داد: مربی مذکور همیشه مشکل دارد و کرم زاده نایب رئیس بانوان هم به خوبی جواب وی را داد. فکر می کنم این خانم باید متوجه شود که حرف زدن در مورد بازیکنان دیگر به این شکل درست نیست.

**دانشگاه و ماکارونی به فینال می رسند

تینا اطمینان از قهرمانی دانشگاه آزاد در این فصل می گوید: و حتماً به همراه ماکارونی قزوین به فینال می رسد. البته اینبار بدون شک تیم ما قهرمان می شود مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد.

ملی پوش بسکتبال بانوان ابراز امیدواری کرد: بسکتبال بانوان با وجود کیفیت بهتری که نسبت به سال قبل دارد باید پیشرفته تر از این باشد به خصوص از نظر مالی و رسیدن به مسابقات برون مرزی که نقش اصلی را دارد پیشرفت کار دارند.

**امسال مبلغ سال قبل را برای 6 ماه گرفتم

وی صادقانه به سئوالی در مورد قراردادش پاسخ داد و گفت: فکر می کنم با دریافت 30میلیون تومان برای شش ماه بیشترین مبلغ قرار داد را در بین بانوان بسکتبالیست دارم بازیکنان دیگر هم مبالغی مثل 12 یا 18 میلیون تومان می گیرند ودر برخی تیم های هیچ پولی به بانوان پرداخت نمی شود این مبلغ در مقابل قراردادهای آقایان حتی قابل مقایسه هم نیست و بسیار ناچیزند.

عیسائیان در مورد وضعیت تیم ملی بانوان اشاره کرد: به طرح جدید لباسهای تیم ملی عادت کرده و قرار براین شد که باهمین شرایط در مسابقات کشورهای اسلامی سال بعد شرکت کنیم. ما همیشه در این مسابقات موفق بوده و اول یا دوم شدیم. من هم از سال 2003 عضو تیم ملی هستم و طی چهار سال گذشته کاپیتان تیم بوده ام.

وی تأکید کرد: امسال هم برای اول شدن به این مسابقات می رویم و در صورت قهرمانی جو از حضور در دیگر مسابقات آسیایی را گرفته و از طرفی احتمال قبول کردن طرح لباسهای ما از سوی فدراسیون جهانی هم بیشتر می شود اگر ما به مسابقات جهانی راه پیدا کنیم شرایط برایمان عالی می شود چون با وضعیت فعلی در لیگ خود محدود شده ایم و کسی ما را نمی شناسد./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: