امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دخترانی که برای خود شوهر اجاره می کنند!
[عکس: f1397f669101.jpg]

در کشور چین با توجه با جمعیت زیاد این کشور بسیاری از افراد بخصوص دختران مجبور هستند برای پیدا کردن شغل مناسب به شهر های دیگر رفته و دور از خانواده زندگی کنند.
این دختران بخاطر شرایط کاری و رقابتی که برای یافتن کار در چین وجود دارد مجبور هستند هر چندسال یکبار خانواده خود را ببیند. از طرفی خانواده ها نیز اصرار دارند که فرزندانشان ازدواج کنند! به همین دلیل این دختران دست به کار عجیبی می زنند و برای خود شوهر کرایه می کنند!!
درحقیقت این دختران زمانی که تصمیم دارند به دیدن خانواده خود بروند یک پسر یا مرد را برای مدت زمان مشخص اجاره کرده و به همراه خود به شهر و به دیدار خانواده اش می برد و اعلام می کند که ازدواج کرده است! مدت هاست سایت های مختلفی برای اجاره دادن شوهر به این دختران نیز در چین افتتاح شده است. مبلغ پرداختی دختران نسبت به مدت زمان اجاره متفاوت است و در کل زمان سفر تمام هزینه ها از جمله خورد و خوراک برعهده دختر می باشد!
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه کارا که این چینیها انجام نمیدنHuh
پاسخ
سپاس شده توسط:
این چینی ها خدای خلاقیتن!Huh
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه بد...Undecided
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:
یعنی این چینیها چی کار که نمیکننieirieirieir

در میان مردم چشمت نگاهی دیده ام
بی گناهی را در آغوش گناهی دیده ام

رمان"بی گناهی در آغوش گناه"

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=126640
پاسخ
سپاس شده توسط:
یا خداااا...
این دیگه چه جورشه؟؟
قدیما پسرا، دخترارو جای زنشون به خانوادشون نشون میدادن الان پسرا!!!
جدی جدی داره جای همه چی عوض میشهههه
بهترین دوستانت، انهایی هستند که از لحظات سخت زندگی ...
برایت البومی پر از خاطرات رنگی میسازند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
کار بی خود :-2-42-:
خب به مامانیت بگو نمی شوهر کنمtyui
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:
خب واقعا شوهر کنه
اگر مغز انسان چنان ساده میبود که ما از آن سر در می آوردیم ، هنوز جنان احمق بودیم که هیچ از آن سر در نمی آوردیم .... دنیای سوفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
خخخخ ایولا منم از این راهکار استفاده می کنم
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه باحاااااال.....ولی وای ب حال روزی که مامان باباشون بفهمنasna...چه روزی میشه اون روووز
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
پاسخ
سپاس شده توسط: