امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختری که از سس گوجه می ترسد +عکس

باشگاه خبرنگاران: سس قرمز یکی از خوشمزه ترین مواد افزودنی است که می تواند طعم غذاهای مختلفی را بهتر کند. این سس یکی از پرطرفدارترین افزودنی هاست و کمتری کسی را می توان پیدا کرد که آن را دوست نداشته باشد.

"لارن دود" دختری 21 ساله است که نه تنها این افزودنی را دوست ندارد بلکه به طرز وحشتناکی از آن می ترسد. این دختر به بیماری خاص و نادری به نام " mortuusequusphobia" دچار است که همان معنی ترس از سس قرمز را می دهد.

[عکس: 458670_431.jpg]

این دختر به قدری از این سس می ترسد که یکبار حتی به خاطر آن از هوش رفته است. یکبار در سالن غذاخوری دانشگاه دوستش به طور تصادفی مقداری سس قرمز روی لباس او ریخت و وی از ترس از حال رفت.

او می گوید:" من هر بار که سس گوجه ببینم، شروع به لرزیدن می کنم و سریعا از آن منطقه دور می شود." پزشکان تا به حال نتوانسته اند درمانی برای این بیماری پیدا کنند.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
بیچاره چه بد
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
اقا جان ادرس دقیق این دختررو بدید یکم برم اذیتش کنم(الا نه که خدا سوسکم کنه)asnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
سسم دیگه ترس داره؟باید برای درمانش دختره رو بندازن تو استخر سس.Tonguefvfvfvfv
به مارک لباست نناز
به مارک نیست که
به ذات آدمه
و گرنه گاو هم لباسش چرم خالصه
پاسخ
سپاس شده توسط:
آخی گناه داره Undecided
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
الان اذيت كردنه اين دختره عجيب ميچسبه :))
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط: