امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختری که با پوستر فیلم ازدواج کرد +عکس
لارن 25 ساله که علاقه خاصی به شخصیت اصلی سری فیلم های "گرگ و میش" داشت حالا با یک پوستر از این فیلم ازدواج کرده است. او یک تصویر برش خورده از شخصیت این فیلم که توسط "رابرت پتیسون" بازی می شود بریده و به عنوان همسر مورد علاقه اش از آن یاد می کند.
عده از جوانان هستند که با تماشای یک فیلم علاقه خاصی به شخصیت های اصلی آن فیلم پیدا می کنند و دیوار اتاقشان را مملو از پوسترهای او می کنند اما "لارن ادکینس" یک مرحله از این علاقه بالاتر رفته و دست به کاری عجیب زده است.

این دختر 25 ساله که علاقه خاصی به شخصیت اصلی سری فیلم های "گرگ و میش" داشت حالا با یک پوستر از این فیلم ازدواج کرده است. او یک تصویر برش خورده از شخصیت این فیلم که توسط "رابرت پتیسون" بازی می شود بریده و به عنوان همسر مورد علاقه اش از آن یاد می کند.
[عکس: g93-7-1.jpg]

این دختر جوان در لاس وگاس زندگی می کند و حالا به عنوان یک پدیده عجیب در این شهر شناخته می شود. او با همسر مقوایی اش به رستوران می رود و با او در پارک قدم می زند و حتی برای گرفتن عکس هم در نقاط مختلف توقف می کند.

او می گوید که هیچ پسری از نظر من شخصیت کاملی نداشت و نمی توانستم با او زندگی کنم اما زمانی که پوستر مقوایی شخصیت محبوبم را دیدم احساس کردم هیچ فردی از او کامل تر نخواهد بود.

[عکس: g93-7-2.jpg]
اخبارگوناگون - باشگاه خبرنگاران
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا به ما پول بده به این دیوونه عقل بدهxcvlxcvlxcvl
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
واااا دیوااانهazsx
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط: