امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختری که توهم چاقی دارد
[عکس: L133120404395.jpg]
به گزارش تکناز این بیماری به دلیل ترس فرد از افزایش وزن ایجاد شده و فرد دچار لاغری مفرط می شود، ازخوردن غذا امتناع می کند و یا غذا را خورده اما عمدتا بر می گرداند. این افراد معمولاً تصویری نادرست از اندام خود دارند. همیشه خیال می کنند چاق بوده و به اندازه کافی لاغر یا خوش اندام نیستند.

دلیل آن رواج تبلیغاتی ِ اندامهای باریک و فشار های عصبی در جامعه است . مبتلایان به آنورکسیا مدت طولانی خود را گرسنه نگه می دارند . ملین ها یا قرصهای لاغر کننده مصرف می کنند، وعده های غذایی را حذف می کنند، عصبی اند و بی خوابی دارند.

آنها حساس و زود رنج می شوند، مبتلا به افسردگی شده و قابلیت باروری را از دست می دهند و در نهایت نیز به بیماری های قلبی و دیگر بیمارهای مرگ بار مبتلا خواهند شد. این افراد باید به متخصصین ارجاع داده شوند . چون درمان آنها در بسیاری از موارد تنها با مصرف مواد غذایی امکان پذیر نیست.

[عکس: 0.904094001331204042_taknaz_ir.jpg] [عکس: 0.959657001331204042_taknaz_ir.jpg]
[عکس: 0.980293001331204042_taknaz_ir.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
واییی خدانصیب نکنهtwol
/(^ـــ^)\
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایشالا twol
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
انشاا...درمان بشهtwol
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
وااااااااااای....این که داره میمیره؟؟؟xcvl
عمق نگرانی های ما؛فاصله ی ما را از خدا نشان میدهد....
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۸-۰۸-۹۳، ۰۱:۴۶ ق.ظ)مممممممممممم نوشته: وااااااااااای....این که داره میمیره؟؟؟xcvl
دیوونه است دیگه برنامه کودک باربی و دیده توهم زدهdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط: